Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Másnak is ilyen unalmas a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ilyen unalmas a házassága, élete? Soha nem megyünk sehová, nem csinálunk semmit mert nincs rá pénz :- (. Ha csak sétálni hívom oda sem jön mert ö fáradt.

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 00:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
57%
nem, nem unalmas. hál istennek olyan helyen lakunk (nem Magyaro.), hogy itt a genfi to, ahol nyáron lejárunk, sütögetni, fagyizni, fürödni, viszont ha megyünk 20km t már 1300 méter magason vagyunk, és ilyenkor 4-5 sipálya van a 20kmbelül. hétévégente átmegyük az anyosomhoz, vagy moziba, étterembe megyünk. évente 3 szor utazgatunk. hétköznap esténként meg csak -összeesünk :D én reggel 7 töl kb este 8-9ig dolgozom, a párom mindennap este 7ig.
2013. dec. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
96%

Hát mi sem járunk tengerpartra nyaralni, sem raftingolni a hegyekbe, de azért egy esti séta bele szokott férni a programba.


Sajnos ez a mai világ, az egész napos hajtás, stressz és a kilátástalanság ilyen fásult, kiégett zombikat hoz létre. Olykor nem is titkolt célja ez a "rendszernek", nem véletlenül 12 óráztatnak pl a multik, mert ha nincs időd, nincs családod sem, tehát tudsz a munkának élni és profitot termelni.


Egyetlen mód, ha ezt felismerjük és teszünk az ellen, hogy bedaráljanak a hétköznapok!


Beszéltél már a pároddal erről? Nem lehet, hogy picit depressziós, kimerült? Hosszabb szabadságra szoktatok menni? Olyankor mit csináltok?

2013. dec. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
87%
Mi 15 éve vagyunk együtt, de nem járunk mi sem sehová. Annyira jó itthon lenni a gyerekkel, nem törődve semmivel, csak együtt lenni. Biztosan nem vagytok egyformák.
2013. dec. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
60%

Miért kell lepontozni azt, aki kimoccan túrázni, sportolni, étterembe, múzeumba, színházba, stb.??? Az meg kapja a 100%-ot, aki otthon döglik :(

Istenem, az irigység...

2013. dec. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
97%

Ha nincs még gyerek,akkor pedig tudnátok ide oda menni,Pénz se kell rá feltétlenül.

Ha van gyerek, amellett meg igazán nem lehet unatkozni.


Jól írta valaki, hogy ha szeretitek egymást nem lehet unalmas a pároddal.

Lehet, van itt más baj is.

Sokan élnek úgy ,hogy nem mozdulnak ki sehova.Lehet, így jó nekik.Tényleg az igények különbözősége számít.


Mi nagyjából egyformák vagyunk.A társasági élet nem hiányzik, inkább horgászni, fürdőbe, kirándulni járunk,itthon meg társasozunk,dvd-t nézünk...

Pedig már 26 éve "nyúzzuk" egymást...

2013. dec. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

De itt nem arról van szó, hogy unatkozik az ember gyerek mellett, hanem hogy idegőrlő lehet a 4 fal között lenni állandóan...


Egy gyerek talán nem igényli, hogy néha menjetek el kirándulni, várost nézni, fürdeni (akár tóhoz, folyóhoz, nem kiépített strandra), kiállításokra (vannak gyerekeknek szólók is..., pl. csodák palotája), színházba (van direkt gyerekeknek szóló előadás is) csónakázni/vízibiciklizni, cirkuszba, állatkertbe, vadasparkba, isten tudja hova? Hát dehogynem! Normális gyereket nem lehet a 4 fal közé zárni, minél több és változatosabb programra viszitek el, annál jobb neki.


Ezért is nem értem, hogy főleg szülők miért zárják el magukat a külvilágtól, mikor ezzel gyakorlatilag a gyereküket nevelik ugyanolyan beszűkült, érdeklődésvesztett életre, mint a sajátjuk.

2013. dec. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
65%
14, pontosan az irigység :D ha nem olyan választ adsz, amire számit a többség...ha nem ugy élsz, hogy naprol napra, ha van munkád :D- már le is pontoznak...
2013. dec. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Én egy évig bírtam egy ilyen emberrel. Se moziba nem mentünk, mert sajnálta rá a pénzt, se sehová, mert mindennel volt valami baja. Ez halál unalmas, kellenek a programok, nem lehet mindig csak otthon ülni és feküdni akkor sem, ha sokat dolgozik, mert egy befásult ember lesz belőle.
2013. dec. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagyon hasonló szituban vagyok mint 1-es és mint 9-es.Bár ez utóbbinál,azért megjegyezném,hogy ha a rokonokkal esetleg sikerülne normalizálni a viszonyt esetleg jó viszonyt kialakítani,akkor ez lehetne egy élvezetes program.Én legalábbis örülnék neki,ha rendszerességgel mennénk vendégségbe mondjuk az Anyjához,vagy a Nagybátyjáékhoz.De ez kb. évi 1-2 alkalom.Persze az Anyjához megyek külön is illetve amikor csak tudok,jóban vagyunk.

Jó lenne erre megoldást találni,de mondjuk tényleg beérném azzal is,ha többet itthon lenne.:) Meg ugye ez előfeltétele is lenne annak,hogy közösen menjünk el itthonról valahová.:)

2013. dec. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
64%

16-osnak:

De ki mondta, hogy be vagyunk zárva a 4 fal közé? napi 10 órát dolgozunk, és mellette egyetemre járunk mindketten... örülünk, ha otthon vagyunk, és ha együtt lehetünk. És még véletlenül sem unatkozunk még itthon sem, mint írtam tele vagyunk hobbival... ha most valaki azt írja, hogy az egyetem kimozdulás, akkor gratulálok neki... nem tudom.. szerintem ha valaki unatkozik, ott az illetővel van a baj, és nem a környezetével vagy a párjával. Nem találod a párod mellett a helyed? Nem a megfelelő ember mellett vagy, vagy ki kéne találnod, hogy mi hiányzik neked... és nem más nyakába varrni, vagy mástól várni a helyzet megoldódását.. unatkozol? tanulj! vagy csinálj valami hobbit, ami a párod mellett is működik! ha meg ehhez nincs kedved, akkor az inkább a kapcsolatról árul el sokat...

2013. dec. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!