Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondolnátok, ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok, ha a férjetek egy másik nővel beszélne le találkozót?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk az üzenetei között találnátok egy levelezést egy másik nővel, amiben a mostani hétvégére megbeszéltek egy találkozót, amiről nektek ezidáig még nem tett említést.

A nő a képek alapján huszonéves, a férjetek már az 50-es évei elején jár.

Aggódnátok?


2013. dec. 27. 11:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Tudod, mikor van a találka pontosan?

Arra az időpontra szervezz valami programot magatoknak, amit a férjed valószínű "kénytelen" lesz lemondani. Ha kamu indokkal utasít vissza, akkor gyanakodj ezerrel. Akár követheted is, hogy mielőbb kibújjon a szög a zsákból.

2013. dec. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
49%
A kérdezőnek van egy másik kérdése, amelyben ő az a nő, akivel a férj találkozót beszél meg. Ott nyilván nem tetszettek neki a válaszok...
2013. dec. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Le is írtam, hogy valóban én írtam ki a kérdést és nem, nem beszéltünk le találkozót. A férfi elhívott de én nemet mondtam. Erre fel kaptam csomó olyan választ, hogy milyen felszínes vagyok hogy én egyből arra gondolok, hogy meg akarja velem csalni az asszonyt. Pedig biztos csak barátkozni akar.

Érdekes, egy másik kérdésben ugyanez az eset már mindenkiben gyanakvást vált ki. Vajh' miért?


Ennyit arról, hogy én túloztam el az esetet és én értettem félre.

2013. dec. 27. 14:57
 14/18 anonim ***** válasza:
A gyk-s lúvnyákra ne adjál, az itt levő hárpiák többsége a havibajuk éppen aktuális állapotának megfelelően ad választ....minden órában mást...
2013. dec. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Egyetértek, itt elég sok a begyepesedett házisárkány :)

Elolvastam a másik kérdésedet is, egy dolgot nem értek:

- honnan tudod hogy az a férfi nem szólt a felesésgének hogy találkozik egy másik nővel?


Egyébként nyilván zavarna, mert undorító dolog a férfi részéről, és egyre több van aki megcsalná a feleségét.

2013. dec. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Jogos kérdés és bár nem tudhatom 100%ra, de a szövegkörnyezetből azt szűrtem le, hogy a felesége háta mögött szeretné a dolgot (legalábbis erre utalt a mentegetőzése a családi állapotát illetően).
2013. dec. 28. 10:41
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha nem beszélt róla a férfi a feleségnek, akkor nyilvánvaló, hogy titkolnivalója van. Vagyis a csaj a szeretője, vagy ha még nem is az, akkor többet szeretne tőle. Tehát randiznak.


Megoldás: szembesítés és kidobás a lakásból/házból.


27/N

2013. dec. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Milyen mentegetőzése? Lehet csak én olvastam felületesen a másik kérdésnél se néztem meg minden választ :D De azt szűrtem le a pasi csak annyit írt hogy örült annak hogy kellemesen elbeszélgettetek és szeretne újból találkozni. Ebben hol a mentegetőzés?
2013. dec. 30. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!