Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is drogozik a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is drogozik a párom?

Figyelt kérdés
A párom mostanában figyelmetlen, tegnap is majdnem kiment kocsival egy másik kocsi elé. Sokszor zavart. Mit tegyek?
2013. dec. 10. 19:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%

Te jószagú... szerencsétlen párod, tudja, hogy kivel állt össze? Jobban járt volna, ha az első találkozásotok előtt az ellenkező irányba menekül ezerrel.

Akármi baja van, nálam a "párom" kifejezés eleve kizárja, hogy ne segíteni akarjak neki, hanem ilyen rosszindulatú indítással kitárgyaljam a háta mögött.

Hogy mit tegyél? Hagyd ott, az ő érdekében, akkor lesz esélye egy normális partnert találni, aki nem csámcsog rajta vadidegenekkel, amikor gondja van...

2013. dec. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Idegileg roncs lett a munkanélküliségtől és tőled. Ilyen egyszerű.
2013. dec. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon egyszerű: ha a párod nem dolgozik, meg nyilván te sem, mert otthon vagy a gyerekkel, akkor nyilván fillérre be van oszta a bevételetek: azonnal észrevennéd, ha napi 3-10ezer forint eltűnne. kamukérdés kitárgyalva, törheted a fejedet a következő légből kapott ostobaságon.
2013. dec. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Vannak haverjai akik elég zűrösek. Amúgy én valami könnyű drogra gondoltam pl: füves cigi. A pénzt amúgy ő kezeli.
2013. dec. 10. 22:06
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Jó, hogy így "bízol" benne.

A füves ciginek egyébként annyira jellegzetes a szaga, hogy még hozzá nem értő is kiszúrja rögtön, maximum nem tudja hova tenni. (Csak simán rajta is, nem kell ahhoz otthon szívni.)

De még mindig azt mondom, hogy a legegyszerűbb, ha MEGBESZÉLED vele.

Bár szerintem ne így kezd, hogy "Drágám, drogozol?" mert esetleg hülyének néz.

2013. dec. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, a füves cigi illatát nem nehéz észrevenni . (Tapasztaltam,sok-sok évvel ezelőtt mi is elszívtunk egyet -egyet a párommal .)Attól nem zavart lenne ,hanem nyugodt ,esetleg ha túl sokat szív (de akkor nem ülne volán mögé ,az tuti),akkor aluszékony .

Szerintem se feltétlen a drogra gondolj ,hacsak nem azért jut eszedbe ,mert volt rá példa ,hogy esetleg keményebb dolgokat is kipróbált ... Előbb jutna eszembe ,hogy feszült ,ideges és benyugtatózta magát ...

2013. dec. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért a figyelmetlenségből nem kell messzemenő következtetéseket levonnod...

6 éve vezetek, sohasem okoztam balesetet, kisebbet sem (le is kopogom gyorsan), de bizony előfordult mikor olyan napom volt, hogy 1 nap 2-3x is "majdnem" nem fékeztem időben, figyelmetlenebb voltam, a körforgalomban majdnem kimentem másik kocsi elé..én sem tudtam mi van velem, talán fáradtabb, ingerlékenyebb voltam. Bárkivel előfordulhat, hogy nincsen jó passzban és bizony kihat ez a közúti figyelmetlenségre is akár..

2013. dec. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

A füves cigitől nem lesz az ember figyelmetlen, attól csak jó kedve van, vigyorog, mint a vad alma, vagy ha rossz minőségű a cucc, szétokádja a fejét.

Egyik drognak sem tipikus tünete a figyelmetlenség és főleg nem az idegesség, olyankor általában "lesza.rom" állapotba kerülnek az emberek. Stresszes, ideges, valószínűleg megint elutasították valahol, ahol munkát keresett.

2013. dec. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azért stresszes és ideges, mert szerencsétlen most jött rá, hogy milyen "szerető" felesége van.
2013. dec. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!