Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Véglegesen mgőrült a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véglegesen mgőrült a férjem?

Figyelt kérdés
Egy éve kezdődött az őrület. Először tanyára akart költözni, mert jön a világ vége. Utána már lakóautót kezdett építtetni, mert menekülni kell majd, mert csak a Mátrában lehet túlélni. Ezután jött az összes összeesküvés elmélet Rotchildokkal, Ufókkal és ezer hasonló baromsággal. Most megtalálta Istent és a mostani élete nem is fontos, mert ez csak egy a sok közül. Magyarázza, hogy mindenki a testvére és mindenkit szeret. Elképesztő teóriákkal áll elő. A legnagyobb baj az, hogy a gyerekkor legjobb barátja is hasonló örületben és adják egymás alá a lovat. Közben van 2 gyerekünk, akiket fel kéne nevelni. Nagyon el vagyok keseredve. Szakemberhez biztosan nem fog fordulni, mert szerinte Ő a normális és mindenki más a bolond. Vannak még tiszta percei és mivel elég értelmes ember, szerintem egy pszichitert is át tudna verni. Én most a váláson gondolkozok, de mindkét gyerek megsínylené, mert imádják az apjukat (16 és 3 évesek). Segítsetek! Fogalmam nincs, hogy mit tehetnék.:-(
2013. okt. 27. 11:26
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Igazándiból semmiben nem akadályozza. Viszont elég nehéz napi rendszerességgel meghallgatni, hogy már csak 2 évig élünk, utána megyünk a levesbe. Meg ugye Ő már olyan magas szinten rezeg, hogy azt én ésszel fel nem foghatom (szerinte). Örülne, ha követném az eszméit és megérteném a gondolatait, de ahányszor rákezd a mondókájára, nekem helyből 200 lesz a vérnyomásom.


Megkérdezhetném azoktól, akik szintén hasonló elveket vallanak, hogy mégis honnan veszik ezt a sok sületlenséget. Szintén az internetről? Miért hiszitek el? Van valamilyen konkrét bizonyítékotok? Akiknek csak az ismerőse került ilyen "állapotba", azok hogy viselik ezt?


Előre is köszönöm válaszaitokkal segítetek.

Ja, és tudtommal semmilyen szektának nem a tagja a férjem. Csak és kizárólag a legjobb barátjával vitatja meg ezeket a dolgokat és a neten olvas esténként, éjszakába nyúlóan ehhez kapcsolódó irományokat.

2013. okt. 28. 10:34
 22/31 anonim ***** válasza:
A ferjed kis termetu?
2013. okt. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Nem vagy köteles meghallgatni. Fogadja el, hogy Te nem készülsz a világvégére, beszéljétek meg, ha az általa várt verziók bekövetkeznek, mit fog ő csinálni és mit Te. Ennyire vágyik, hogy készülj fel agyban arra, hogy ha valami bekövetkezik, nem többre.
2013. okt. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Nem hisszük el, csak illeszkedik a meglévő világképünkbe, hogy lesz valami, és nagyon várjuk is. Fejben sakkozni meg csak azokkal a verziókkal lehet, amikről cikkeznek. De nem tudni az igazságtartalmát, csak hogy valakik nagyon kavarják a dolgokat, és érezni lehet a levegőben, hogy valami zajlik.
2013. okt. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Melyik oldalakat látogatja amúgy?
2013. okt. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem kicsi, kifejezetten magas.

Sajnos nem tudom, hogy milyen oldalakat olvasgat. (Láttam már Youtube, van valami Kisfaludi prof, Ré tanításai). Ennyit tudok.

2013. okt. 28. 19:42
 27/31 anonim ***** válasza:
Hát kérd el tőle e-mail-ben, hogy mik az infói! Ha úgyis avval foglalkozik, hogy elújságolja a környezetének, akkor ennek örülni fog. Legalább Te is tájékozódsz.
2013. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Amikor nincs otthon, megnézed a gépén az előzményeket.

Előzmény megtekintése:

Fent a bal felé néző nyilat hosszan megnyomod, és mindjárt látni fogod, hogy milyen oldalakat olvas.

2013. okt. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
28: De minek? Én mással se foglalkozom a neten, mint az ismerőseimnek osztom a linkeket.... nem hinném, hogy az ő férje titkolná, amiről egész nap beszél otthon, és amiket a felesége fejébe is évek óta be akar plántálni.:)
2013. okt. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Ezotéria rovatban csemegézz! Ott vannak a világvége hivők. Jókat lehet mulatni rajtuk. Nem tudom honnan szedte hogy két év múlva világvége. Legutóbbi decemberben volt. Mikor mondod neki hogy még egyszer sem jött el a világvége akkor mit mond? Miért pont két év múlva? Számon tartotta az eddigi világvégéket is? Mindegyikre szokott készülni?

Kérdezz mondom az ezosoknál, ők biztos tudják a "választ".

Egyébként ha jól megvagytok, akkor valahogy bird ki azt a két évet. Aztán ha nem lesz világvége akkor talán megnyugszik...Ha meg lesz akkor úgyis mindegy. :)

2013. okt. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!