Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Véglegesen mgőrült a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véglegesen mgőrült a férjem?

Figyelt kérdés
Egy éve kezdődött az őrület. Először tanyára akart költözni, mert jön a világ vége. Utána már lakóautót kezdett építtetni, mert menekülni kell majd, mert csak a Mátrában lehet túlélni. Ezután jött az összes összeesküvés elmélet Rotchildokkal, Ufókkal és ezer hasonló baromsággal. Most megtalálta Istent és a mostani élete nem is fontos, mert ez csak egy a sok közül. Magyarázza, hogy mindenki a testvére és mindenkit szeret. Elképesztő teóriákkal áll elő. A legnagyobb baj az, hogy a gyerekkor legjobb barátja is hasonló örületben és adják egymás alá a lovat. Közben van 2 gyerekünk, akiket fel kéne nevelni. Nagyon el vagyok keseredve. Szakemberhez biztosan nem fog fordulni, mert szerinte Ő a normális és mindenki más a bolond. Vannak még tiszta percei és mivel elég értelmes ember, szerintem egy pszichitert is át tudna verni. Én most a váláson gondolkozok, de mindkét gyerek megsínylené, mert imádják az apjukat (16 és 3 évesek). Segítsetek! Fogalmam nincs, hogy mit tehetnék.:-(
2013. okt. 27. 11:26
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem az ég világon semmi baja!

Ha dolgozik és hazaadja a pénzt...szeret titeket...akkor nem mindegy miben hisz vagy sem?!

2013. okt. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 Amandaroza válasza:

Ezt a betegséget úgy nevezik ,hogy paranoia.

Mikor azt képzeli ,hogy vége a világnak és csak bizonyos túlélő csomagokat gyűjt össze.

Az én első férjem dettó ebben szenved.Hiába a sok pszichés kezelés,eredménytelen.

Nekünk még az ágynemű tartó televolt 3 heti hideg élelemmel,több karton cigivel,mert azzal mindent meg vehetsz sátorral, rum,stb...

lassan 30 éve ebbe szenved :(

2013. okt. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
31%

Nem azért de minél előbb meneküljetek el.

Nos ha valaki már azt gondolja hogy mindenki hülye csak pont ő nem, na akkor már hatalmas nagy baj van.

A gond az hogy egy teljesen más világban él, a saját világában és ő csak azt látja maga körül és nem a valóságot, na itt van a gond. Nos a férjed magától nem fog megváltozni és ez sajnos csak rosszabb lesz, a gyereketeket is hülyére fogja venni és minden baromsággal telefogja tömni a fejüket, és ezt gondolom nagyon nem akarod. A férjed pszichiátriai eset, az agyával hatalmas gondok vannak, amit kezeltetni kell. Mivel már felnőtt és magától ha nem akar szakemberhez menni akkor soha nem is fog, csak ugye ha már nagyon bedilizik és veszélyes lesz rátok meg önmagára, vagy egyszerűen tényleg elegük lesz belőle az embereknek akkor össze lehet fogni hogy bedobják a diliházba mert előbb utóbb ez lehet a vége, és nem azért ha ezt te így titkolod meg nem is teszel azért hogy változzon akkor lehet hogy téged is bevihetnek egy ilyen helyre ha úgy van és az is lehet hogy a gyerekek veszélyeztetése miatt mindkettőtöktől el is vehetik őket sajnos, ami bármikor megtörténhet a mai világban.

Szóval mindenképp keressél fel egy szakértőt és beszélj vele ha jót akarsz a gyerekeidnek meg magadnak, mert könnyen lehet az is hogy a férjed miatt te is bekattansz és lehet te is a pszichiátrián fogsz kikötni idegösszeomlás miatt. Sajnos ez nem vicc, én barátnőm is járt már így és azóta is gyógyszert kell szednie mert a volt párja mindent elhitetett vele és teletömte a fejét a marhaságaival, plusz egy olyan helyen éltek ahol majdnem egyedül voltak, az erdő közepén és szinte semmi nem volt nekik és ezt a csaj már nem bírta idegileg hogy még elmenni sem mehetett elé a városba emberek közé, csak is hetente egyszer amikor vásárolni mentek nem csoda hogy bekattant a barátnőm, bár a párja azóta nem is él mert öngyilkos lett, sőt majdnem a barátnőm életébe is került a dolog, de szerencsére idejében eltudott onnan menekülni, és még csak 19 éves volt szerencsétlen. Most meg 25 éves és időnként mindig megesik hogy bepánikol ha valami adódik, főleg ha az álmaiban visszatérnek ezek az emlékek.

Szóval magadra is figyelj oda mert egy idő után te is megőrülhetsz sajnos.

2013. okt. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
39%
Ülj a lakóautóba a gyerekekkel és menekülj!
2013. okt. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
0%

Amellett, hogy egzisztenciálisan nem számíthatsz teljes értékűen, félő, hogy a gyermekeiteket is meg fogja fertőzni a téves eszméivel.


Sajnos pszichiáterhez fordulni is nehéz ügy, ha valamiféle vallásról van szó, mert azonnal jönnek a "másságvédők", és gellert kap a dolog.

2013. okt. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
50%

Nehéz így megmondani, hogy ez valóban betegség, vagy csak nagyon befolyásolható a férjed és túlságosan beleélte magát. Szerintem van egy határ, amit még el lehet viselni.

Mint mondod, a gyerekek imádják, tehát annyira nyilván nem bánik rosszul velük. Kérdés, hogy a megélhetésetek biztosított, vagy minden pénzeteket a mániájára költi?


Az én előző barátom is nagy világvége hívő volt, kb. ugyanezekben a dolgokban hitt, mint a férjed. Ettől függetlenül az élet többi dolgában teljesen normálisan gondolkozott, csak ő hitt abban, hogy nemsoká itt a világvége (ufók, összeesküvés elmélet, kisbolygó becsapódás, pólusváltás, stb. stb.). Nem ezért szakítottunk végül, ez annyira nem befolyásolta a kapcsolatunkat.

2013. okt. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
55%

Végülis mindenkinek hinnie kell valamiben, én emiatt ezt nem tartom őrültségnek. Mármint én sem hiszek a földönkívüliekben meg abban hogy minden csak összeesküvések miatt van - de ez nem elmebaj, csak belelovalta magát.


A netről szerzi az információit, ugye?


Szerintem próbáld meg elvonni a net elől.


Az én ismerőseim közül olyanoknak van ilyenekre ideje, akiknek túl sok az üres, unalmas órája. Én ha nem a melóhelyemen vagyok, akkor itthon kell dolgoznom másodállás-jelleggel, nincs is időm ilyeneken töprengeni...

2013. okt. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
De hát tényleg jön a világvége. Ki tudja, a férjed mit tud, amit mi nem.
2013. okt. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, aki normálisan válaszolt és segíteni próbált. A kérdés sajnos nem kamu. Bárcsak az lenne. Azért írtam ide végső elkjeseredésemben, mert a szüleinknek nem merem elmondani (70 év körüliek). A barátainknak sem szívesen, mert nem akarom, hogy totál hülyének nézzék. Szakemberhez fölöslegesen fordulnék, mert bármit is mond nekem, attól a férjem még nem menne el hozzá. Közben Ő egy nagyon jó férj és csodálatos apukája a két gyereknek. Mindent megtesz értünk. Ettől függetlenül és úgy gondolom, hogy valami komoly baj vele. Végtelenül elkeseredett vagyok. :-(
2013. okt. 27. 19:58
 20/31 anonim ***** válasza:

Az, hogy ilyen a világképe, pontosan miben akadályozza a hétköznapi életviteleteket?

Sokan gondolják ezeket mostanában.

2013. okt. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!