Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogos feltétel gyerekvállalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos feltétel gyerekvállalás előtt, hogy a nő fogyjon le?

Figyelt kérdés

Barátnőméknek van egy 8 hónapos lányuk. A férje azt mondta, csak akkor jöhet a következő, ha a barátnőm leadja az első terhessége alatt felszedett kilókat.


Szerintetek jogos ez a feltétel?


2013. szept. 7. 16:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
40%

Jogos!


Sokan azt hiszik ha "megszereztek" maguknak valakit akkor aztán vége, elhanyagolhatják magukat, nem kell jól kinézni mert más úgyis megvan a pasi/nő.. EZ NEM IGAZ!! Mindig, mindennap tenni kell a párunk szeretetéért és azért hogy vonzónak, kívánatosnak tartson!

Ha valaki ezt nem akarja / tudja felfogni, ne csodálkozzon ha vége lesz a kapcsolatának előbb - utóbb.. Én is ezért hagytam ott az exem... Hiába kértem szépen, normálisan hogy fogyjon le, csak hisztizett meg durcizott hogy most miért, meg hogy miért nem szeretem úgy ahogy van.. Aztán csodálkozott hogy nem volt köztünk már szex se mert akármilyen csúnyán hangzik, de undorodtam a testétől, nem kívántam, nem akartam hozzáérni.


Pedig én nő vagyok, de megértem ha ezt mondja egy pasi. Igenis joggal várja el hogy a nő legyen szép és kívánatos, ahogy a nő is elvárhatja hogy a pasi se hanyagolja el magát.

2013. szept. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Anyum 7 kilót szedett fel első terhességnél, másodiknál is kb ennyit, és nem mindegy hogy 7 kiló plusz v. 14 kiló, mármint látszatra.. És soha nem adta le.. Aki hajlamos 15 kilókat felszedni terhesség alatt, az utána is jobban fog gömbölyödni. Van olyan aki kb 2-3 kilót szed fel, ne félj, annak olyan a genetikája, nem hízik el soha, mert alapból nem úgy kívánja az ételt sem. A többi meg gürcöl azért hogy olvadjanak a zsírpárnák. A bnőd nemtörődöm, ezt sohasem fogja leadni, két pici gyerekkel, akikkel jobbára a 4 fal közé lesz jóideig bezárva. Oké oké lehet otthon is edzeni, meg norbikazetta stb nagyon szép ábránd, de azért lássuk be, a legtöbb kismama örül, ha beesik estére az ágyba, nem még ugrabugráljon.
2013. szept. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
14%

Nagyon durva, amiket írtok, akkor ezek szerint terhesen sem volt szex, mi, mert mondjuk +10 kg-mal nehezebb a nő?? És az már undorító?

Hát igazán örülök, hogy a férjem egyszer sem vágta a fejemhez a +5 kg-ot, ami lement szoptatás után mindenféle torna nélkül. A +12 kg-os hízásért sem szólt se ő, se az orvos.

+6-8 kg nem is az a kövér kategória.

2013. szept. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ha eleve molett volt arra 8 kg sok. Erről nem írt semmit.
2013. szept. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

6-8 kg plusszról volt szó. Ha eleve molett volt, akkor az már +16-18 kg lenne, nem?

Szerintem egy terhességnél a kilók az, amin könnyen lehet változtatni. A striák, kinyúlt bőr, kötényhas, lógó mell, visszerek, császárnál heg vagy egyéb roncsolódás altájékon az, ami engem jobban zavarna.


A logikát nem értem egyébként, hogy lefogy mondjuk 2 hónap alatt, aztán utána meg terhes lesz, ismét vissza fog hízni. Látni akarja a férj, hogy képes lefogyni, vagy mi?

2013. szept. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
De a ferjen se legyen + kilo!!!!!!
2013. szept. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!