Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogos feltétel gyerekvállalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos feltétel gyerekvállalás előtt, hogy a nő fogyjon le?

Figyelt kérdés

Barátnőméknek van egy 8 hónapos lányuk. A férje azt mondta, csak akkor jöhet a következő, ha a barátnőm leadja az első terhessége alatt felszedett kilókat.


Szerintetek jogos ez a feltétel?


2013. szept. 7. 16:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
49%
6-8 kg nem sok, adja csak le. Az 2-3 hónap.
2013. szept. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
77%

Ja most feljön még sokkal több.

Miért lenne akkor könnyebb? Ha most nem adja le, akkor 2 gyerek után sem fogja, mert akkor nem lesz ideje pont a gyerekek miatt...kifogás mindig lesz

2013. szept. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
23%

A feltétel szabás nem jogos. Vagy mondja az asszony hogy oké de akkor a pasi i slegyen izmosabb, vállaljon habelültetést, stb, bármit amitől a nőnek szexibb lenne utána.


De ha már ez megy akkor régesz rossz, ez nem adok veszek s egyéb alku téma. Persze ott a gyerek...

2013. szept. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
62%

Amilyen a barátnőd mentalistása (majd, majd..), nem csoda, hogy ilyet mondott a férje. Tuti nem véletlen, hogy így áll hozzá.

Szinte tipikusan olyan helyzet, hogy a férj szexeljen vele, nem baj, ha bálna méretű, ha nem vonzó, ha súlyfeleslege van, de babókákat akar újra és kész..

Pasi lennék, nem kizárt, hogy így reagálnék, pedig alapvetően nem vagyok ez a fajta beszólogatós.

De hogy ha látnám, hogy nem is akar tenni magáért, kettőnkért, csak a gyerek projekten pörög, akkor én is ilyen lennék.

2013. szept. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
56%
A férfi vonzó nőt akar mert együtt élne tartósan a nővel. lehetnek igényei.
2013. szept. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem jogos. Nem a kilók mennyisége miatt, hanem azért mert egyszerűen egészségtelen és igénytelen a hozzáállása - nem akar dolgozni miatta, ezért szeretné inkább egyben. Csak az nem jut eszébe, hogy 12-14 kilót egyben nehezebb leadni, mint 6-8-at két részben. Ennyi kiló nagyon hamar lemegy ha igyekszik, felesleges miatta siránkozni.
2013. szept. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
15%

Nem nehez leadni 6-8 kilot ha nem foz, vagyis nem eszik fott etelt. Nekem igy sikerult 61-rol 50-re lefogyni 2,5 honap alatt.

Szerintem nem jogos a feltetel, abbol kiindulva, hogy nincs egy ismerosom se, akin ne lenne +5 kilo (30 ev felettiekre gondolok)

2013. szept. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem elég fura, sőt ha ennyi feleslege van, lehet, kevesebbet fog hízni a 2. terhességgel. Én is inkább egyben adnám le a 2. baba szoptatása után a kilókat. Sőt lehet, magától is lemennek. Nekem a +5 kg sitty-sutty eltűnt magától a 2. baba után, kettő után futottam, nem volt idő enni meg aludni. 6-8 kg nem is sok, nem feltűnő.
2013. szept. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
51%
kivéve ha eleve gömbölyű volt a nő
2013. szept. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
60%

Én saját magamnak szabtam ilyen feltételt. Ha a nő akarja azt a második babát, akkor le tud fogyni pikk-pakk. Tényleg pár hónap alatt le lehet adni ennyit, főleg ha a gyerek megtanul járni és futkosni kell utána.

Egyébként is jó, ha egy évet minimum várnak, mert azért a nő testének regenerálódni kell szülés után valamennyire. Egyébként ha a második terhessége korán jön (teste még nem regenerálódott eléggé, ez mindenkinél eltérő szerintem) és mondjuk veszélyeztetett terhes lesz végig, szigorú fekvésre ítélve, akkor utána már szerintem nem tudja lefogyni a felszedett kilókat. Nekem van ismerősöm, aki nádszál volt, amikor terhes lett, és veszélyeztetett volt a terhességei utolsó 2 hónapjában, szigorú fekvéssel. Kis korkülönbség volt a gyerekei között és most elég kövér, kb. 17 éve nem tudott lefogyni :(

Én a feleség helyébe simán elfogadnám ezt a feltételt. Én nem tudom megítélni, hogy jogos-e vagy nem, de mindenképpen a feleség egészségügyi érdekeit védi vele. Plussz, rendkívül jól esik egy férjnek villogni a csinos, vékony feleséggel. És ebből is a feleség tud hasznot húzni, mert ilyenkor könnyebben a tenyerén hordozza a férje. Ezeket kéne mérlegelni a barátnődnek.

2013. szept. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!