Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tenntek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tenntek ha a párotok bevallaná hogy ő mindig csak vízzel tusol? Tehát szappant tusfürdőt nem használ

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 23:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem büdös,akkor felőlem fürdik amivel és ahogy akar.
2013. aug. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
88%
Semmit. Mit kéne tennem? Az én párom szinte mindig simán csak vízzel tusol. Mi ebben a baj?
2013. aug. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem veszed észre, akkor mégis mi a fenéért lenne baj?
2013. aug. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Hát mert arra gondolok rajta maradnak a bacilusok
2013. aug. 24. 10:40
 15/23 anonim ***** válasza:

Szerinted a bacilusokat lemossa a tusfürdő? :D Ha nem szaglik, egészséges, és láthatóan ad magára (azon kívül, hogy nem vegyszerezi magát) nekem nem lenne problémám ezzel. Amúgy ha ennyire zavar kérdezd meg, hogy miért csinálja így. Ha a vegyszer az oka, akkor ajánld fel neki, hogy csinálsz házi szappant.


[link]


van még pár szappankészítési techinka

2013. aug. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Ha bármi bajt összeszedtél volna tőle a bacilusok miatt, akkor megértenélek, de nem úgy tűnik. Inkább a tudat zavar.

A bacilusok ellen a tusfürdő egyébként sem sokat esz, mechanikai tiszttással egy részük eltávolítható, de az meg nem tusfürdőfüggő.

2013. aug. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

Milyen szoros kapcsolatotok lehet, ha eddig nem tűnt fel...persze ha 1 hete vagytok együtt, akkor nem szóltam.

Sosem fürödtetek együtt?

2013. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

A belünkben is vannak bacik, meg mindenhol, mégsem mossuk ki :) ez természetes... akkor lenne baj, ha nem lennének... pl. a hüvelyflóra, ugye? :)

Ezt egyszer én is próbáltam, csak vízzel fürödtem egy hónapig, a hajamat is csak vízzel mostam. Kísérlet volt. Azt olvastam, hogy a haj "öntisztul" egy idő után.

A vízzel fürdéssel semmi baj sincs, nem voltam büdös. A haj egy kicsit neccesebb :)

Van, aki nem is szereti a tusfürdőillatot. Főleg a pasiillatok, egykettő olyan, mintha erős parfüm lenne, alfahím-szagú...

Szóval ha csak vízzel is, de rendesen megmosakszik, nem lehet baj...

2013. aug. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ha ennek ellenére nem volt soha izzadságszagú, és semmi más szaga sem, akkor meglepődnék, hogy mennyire jól lehet tisztálkodni sima vízzel.

Ennyit. Semmi mást. Miért kellene tenni valamit is, ha tisztára, szagmentesre lehet mosakodni sima vízzel is?

2013. aug. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
94%
Szennyeződésből (meg anyagból) kétféle van: poláris éa apoláris molekulaszerkezetű (alapvető kémia...) A poláris szerkezetű vízben oldódik, ahhoz nem kell szappan, mert mechanikusan mosódik le. Az apoláris szerkezetű anyagok (pl. olaj) eltávolításához kell a szintén apoláris szerkezetű tusfürdő. Tehát ha nem olajjal koszoltuk össze magunkat, akkor alapvetően a víz is elég lenne, a tusfürdőt azért használjuk csak, mert megszoktuk. (én azért is, mert szeretem az illatát, de ez szubjektív.) Ha eddig nem vetted észre, akkor nem lehet büdös a párod :)
2013. aug. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!