Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tenntek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tenntek ha a párotok bevallaná hogy ő mindig csak vízzel tusol? Tehát szappant tusfürdőt nem használ

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 23:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Semmit. Nem az számít, mit csinál, hanem az eredmény. Ha úgy kellett bevallania, akkor eddig neked nyilván nem tűnt fel, szóval nincs vele gond.
2013. aug. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
33%
Vennék neki egy jó tusfürdőt, és megkérném, hogy az én kedvemért próbálja ki. Majd megszokja.
2013. aug. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
33%
Ordítanék az biztos. :D A port talán lemossa a víz de tisztább sokkal nem lesz. :)
2013. aug. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
30%
Háziszappant sem használna? Amúgy meg csak vízzel, hogy tudja tisztára mosni magát? Ha nem szólt volna erről a dologról, akkor nem tűnt volna fel neked?
2013. aug. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
48%

eddig nem vetted észre? Dezodort használ? hajat se mos rendesen? Nekem intim dolgokhoz nem lenne gusztusom őszintén, ha szaglik ott lenn...

de ha eddig semmit se vettél észre akkor most miért zavar?

2013. aug. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
49%
Meglepődnék,az egyszer biztos.Aztán először habfürdőt csempésznék a fürdővízébe,majd megismertetném vele a SZAPPANT!!! ;)
2013. aug. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
Miért, régen míg nem voltak ilyen illatszerek, stb mivel mosakodtak az emberek?Szerintetek mindenki büdös volt?A vízzel is lehet mosakodni simán (mondjuk én szppanpárti vagyok), de ha büdös maradt volna az illető, tán feltűnt volna a környezetének...főleg a párjának.Ha nem érezte a kérdező soha büdösnek akkor most hirtelen, hogy bevallotta, annak érzi majd?
2013. aug. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
54%

Bevallani valamit csak akkor lehet ha az embert faggatják róla,ergo a kérdezőnek már valami bűzlött a dologban!:)

Szerintem egy darabig tusoljatok együtt,mosdasd meg rendesen és utána meg dícsérd meg,hogy milyen jó illata van és ettől milyen szexi lett számodra és jutalmazd meg! Na tuti használni fogja eztán!:)

2013. aug. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Bem vettem észre. Hajat is csak vizzel mos
2013. aug. 24. 00:17
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
Te vagy az, a büdöske?
2013. aug. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!