Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti melyik házat választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik házat választanátok?

Figyelt kérdés

1. Van egy ház aminek anyósék fizetnék ki az árát, de az a ház az ő házukkal szemben van.


2. Van egy másik ház amit nektek kéne megvenni, de anyóséktól pár utcányira van.


Mindkét ház nagyon szuper!


2013. aug. 23. 13:17
1 2 3
 11/22 WikcsyhhWokOsztTső ***** válasza:

Miért csak az első ház megvételekor támogatnak? Én is inkább egy 3. házat választanék, másik városban, akármennyire is szeretném az anyósékat, nem lenne jó, ha folyton a közelünkben lennének.

De ha már muszáj választani, inkább az első ház, ha már egyszer kifizetik.

2013. aug. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Ha jó a viszonyotok akkor a vele szembenit. Főleg, ha szeretnek unokázni, mert ez munka szempontjából nagyon jó. Egyik nőnek is ez volt a szerencséje, hogy a volt anyósa szemben lakott vele így el tudott helyezkedni. Különben esélye sem lett volna. Vagy bármi van. Elutaztok van ki ránézzen a házra, ha van kutya/macska arra is.


Ha nem jó a viszonyotok akkor minél messzebb!

2013. aug. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Mi pont középen lakunk a két családdal. Én családom 20 km-re lakik Pest megyében, csak a tesóm szokott jönni, de édesanyám nevén van a lakás amiben lakunk. Ő nagyon ritkán jön, inkább mi megyünk hozzájuk. Hiába az ő lakása, tiszteletben tart mindent.


Párom családja olyan 30-35 km-re lakik, nincs közük a lakásunkhoz, mégis rendszeresen jönnek, és belekötnek mindenbe. Miért nincs rend, miért van ez ott, jobb lenne itt, miért van ilyen meleg, hol van amit legutóbb adtam, ez a növény nem való az ablak mellé, mit főztetek, hagyd csak majd én elpakolom....stb....


De a kérdésedre válaszolva, egyiket sem választanám. Minimum egy fél óra utazás legyen köztünk, az a biztos.

2013. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Elfogadjátok az első házat (megnézitek mennyi a hitel törlesztése és annyit félre is lehet tenni minden hónapban pl) és, ha nagyon rossz úgy akkor amit félretettetek felhasználjátok egy másik ház megvételére, ha eladnátok anyósotokét. És HITELMENTESEK vagytok!!!! És megint mehet a gyűjtögetés és visszaadjátok neki a ház árát.
2013. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Akármilyen jó is lenne a viszonyom anyóssal, engem frusztrálna, hogy akárhányszor kilépek otthonról, látja, és azt is, hogy mikor érek haza.
2013. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nekem egy kicsit furcsa, hogy csak az egyik ház megvételét támogatják. Én ha segíteni akarnék azt mondanám, hogy ennyivel tudok beszállni ha szeretnétek házat venni, válasszatok amilyet szeretnétek, meg amit ennyi segítséggel meg tudtok oldani.

Pláne, hogy a másik ház sincs túl messze, még csak nem is másik városban.

Nekem ez kicsit úgy tűnik, mintha így akarnának titeket magukhoz kötni, mintha elsősorban az ő akaratukat akarnák rátok tukmálni. Bennem már azért itt kicsit megszólalna a vészcsengő.

2013. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
3. variáció: Vegyenek nektek házat egy másik városban/faluban. De komolyan. Addig meg ne álljatok, míg az anyós papucsban is át tud menni.
2013. aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ha megtehetném anyagilag, hogy csak úgy vegyek egy házat, akkor 2. Ha nem, akkor simán az 1.
2013. aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Azt a házat venném, ami jobban tetszik. Amennyiben rossz a viszony, nyilvánvalóan a távolabbit.


Nekünk jó a viszonyunk a párom szüleivel, 2 percre lakunk tőlük a faluban, csak akkor jönnek/megyünk, ha hívjuk egymást előtte telefonon, szóval nincs egymás nyakára járás és hasonlók, mindkettőnknek szükségünk van magánszférára. Ha a te anyósodék az ilyesmit nem tartják tiszteletben, akkor ez nyilván kizárja az elsőt.


Egyébként meg ha van rá pénzetek, miért is fizetné bármelyiket is az anyós?

2013. aug. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nincs rá pénzünk, hogy sajátot vegyünk.
2013. aug. 23. 15:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!