Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kezdek belehabarodni a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek belehabarodni a férjem legjobb barátjába! Mit csináljak, hogy kiverjem a fejemből?

Figyelt kérdés
11 éve vagyunk házasok és bár messze nem egy minta házasság, de működik. A legjobb barátja a válása után beköltözött hozzánk és ittmaradt. Mostanában azt vettem észre, hogy egyre többet gondolok rá és sokszor álmodok vele nem pont illő dolgokat. Azt már régen is tudtam, hogy én nem vagyok neki közömbös, mert a viselkedésével kimutatta, de nekem akkor még nem tetszett mint férfi. Nem tudom mihez kezdjek ezzel a helyzettel.
2013. aug. 21. 12:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
A férjed részéről már rég kihűlt a kapcsolat.
2013. aug. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
A barát is érez valamit, vagy csak figyelmes akar lenni, és túlzásba viszi/a kérdező magyaráz bele többet?
2013. aug. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy elhanyagolt nő vagy aki figyelmet kap egy másik férfitől! nem feltétlen szerelem de vonzalom van mert jó, mert izgalmas és mert új érzés!
2013. aug. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a férjed már mással jár vagy már csalt meg
2013. aug. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!