Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kezdek belehabarodni a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek belehabarodni a férjem legjobb barátjába! Mit csináljak, hogy kiverjem a fejemből?

Figyelt kérdés
11 éve vagyunk házasok és bár messze nem egy minta házasság, de működik. A legjobb barátja a válása után beköltözött hozzánk és ittmaradt. Mostanában azt vettem észre, hogy egyre többet gondolok rá és sokszor álmodok vele nem pont illő dolgokat. Azt már régen is tudtam, hogy én nem vagyok neki közömbös, mert a viselkedésével kimutatta, de nekem akkor még nem tetszett mint férfi. Nem tudom mihez kezdjek ezzel a helyzettel.
2013. aug. 21. 12:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem tedd ki a férjedet, ne is a pasit.
2013. aug. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
91%
Vagy kezdj ki vele és utána tuti hogy a férjed kidobja.
2013. aug. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezert vonzodsz a palihoz, mert a ferjed mondhatni tojik rad(bocs)

Sajnos vhol meg is ertem, mert ez mindenkinek keves lenne!

2013. aug. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
88%

5-ös!

Ha valakinek én vagyok a legjobb barátja az feljogosítana, hogy beköltözzek a házába örökre??

2013. aug. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
88%

Nem ezt írtam!

Csak kérdés, hogy mennyi joga van egy feleségnek a férje legjobb barátját kidobni, ha úgymond nincs rá oka?

Mert a férj nem nagyon lát rációt abban, hogy kitegyék, ahogyan a feleség is írta.

A férj vagy nem veszi komolyan a jeleket vagy már nem is bánná, ha valakivel viszonya lenne az asszonynak. Normális esetben ha egy feleség jelzi a férje felé, hogy akik velük lakik, az erősen tetszik neki és ő is a hapsinak, akkor a férj azonnal lépne. Itt nem történik semmi, sőt, a férj még nevetgél is rajta. Erre írtam, hogy hogyan dobja ki a nő ezek után a barátot?

2013. aug. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem te nem tanácsot kérsz ,hanem "áldást".
2013. aug. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
86%
"Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba."
2013. aug. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Állj a férjed elé, és mondd, hogy kezdesz belehabarodni a barátjába. Szerinte mit tegyél? Majd megmondja, hogy anyuci, szexeljetek, legalább nem az én gondom leszel, vagy kiteszi ő maga, vagy megkér, hogy vegyétek be a szexbe. Nem lehet erre nagyon mit mondani, ha ilyen vak a férjed, úgyis csak akkor fog látni ha már a bőrén érzi keményen a történéseket. Mellesleg az is nagyon jó barát, aki mint a kakukk beteszi a seggét más fészkébe és kitúrja apukát. Ezen a helyedben elmélkednék, hogy milyen barát az ilyen, aki ebben a helyzetben nem megy el magától, akár a híd alá, hanem kényelmesen eludvarolgat a ház asszonyának a barátja háta mögött.
2013. aug. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

A barátnak nem tűnik fel, hogy már ki kellene költöznie?

-A kicsi apának hívja

-Megtetszik neki a barátja felesége

-Az érzelmileg elhanyagolt feleség vonzódni kezd hozzá


Vagy, ha egyértelműen ki akar veled kezdeni, beszéld meg vele, hogy ez így nem lesz jó, mert te sem vagy közömbös iránta.


A férjed mindig ilyen volt?

Valamiért csak őt választottad annak idején.


Az írásodból úgy látom, hogy annyira hiányzik egy kis törődés, mint egy falat kenyér... :(

2013. aug. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
97%
Ha a férjedet ennyire nem érdekli,akkor meg is érdemli!!!
2013. aug. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!