Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha házastársatok (vagy élettár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha házastársatok (vagy élettársatok, barátotok-barátnőtök) súlyos sérülés vagy betegség miatt magatehetetlenné válna vagy eltorzulna, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Túlélné a kapcsolatotok? Kibírnátok mellette, pláne ha egy életre a gondozásotokra szorulna, pláne ha innentől a szex is nehézkessé vagy lehetetlenné válna? Olyasmikre gondolok pl. hogy nyaktól lefelé lebénul, az egész teste harmadfokúan megég, ki kell az arca egy részét (szemeit, orrát) operálni, súlyos agykárosodás éri, stb. Csak kíváncsiságból kérdezem, amolyan gondolatkísérlet.


Van a rokonságban olyan, ahol a felsoroltakhoz képest kisebb rokkantság miatt is romokban a házasság, de dokumentumfilmekben, ahol ezeket a súlyosan sérült embereket mutatják, a legtöbbnek van férje / felesége, akik mellettük maradtak (persze nem tudom ezek mennyire szépítik a valóságot).



2013. aug. 18. 22:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szívem hasadna meg érte. Sajnálatból biztos vele maradnék. Bár előbb-utóbb biztos totál kikészülnék idegileg.
2013. aug. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén nem tudom. Most azt mondanám hogy nem, de ha lenne valaki akit nagyon szeretnék, és vele történne valami, akkor valószínűleg vele maradnék.
2013. aug. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Ja igen, kort és nemet is írjatok (kíváncsi vagyok lesz-e különbség a válaszok között férfiak és nők, fiatalok és idősebbek közt).
2013. aug. 18. 22:17
 4/29 anonim ***** válasza:
92%
Nálam ez attól függ, hogy mennyire torzulna tőle a személyisége. Ha maradna a vidám, szeretni való szerető párom, akkor biztos, hogy maradnék.Ha egy megkeseredett, morcos, nehezen elviselhető emberré válna, akkor viszont jó eséllyel elhagynám előbb utóbb szerintem.
2013. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
4-es 28/N v
2013. aug. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha magànàl lenne agyilag, akkor tuti ő küldene el. Ami fordított esetben is igaz. Nem vàrnàm el, hogy mellettem maradjon. Igaz nem mondanànk le egymàsról, de vannak olyan szüksègletek, amiket egy èlleten àt nem lehet elnyomni magunkban. Ha vmilyen deformitàs, torzulàs lenne, èn emiatt nem hagynàm el a fèrjem. Nem a külsejèbe szerettem bele, ettől függetlenül jókèpű, de emiatt biztos hogy mellette maradnèk. 28 nő
2013. aug. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, 32/N.
2013. aug. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán tudom beleképzelni magam a helyzetbe, de úgy gondolom, vele maradnék.

Nem szánalomból, hanem mert szeretem annyira.

21/L

2013. aug. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Mi beszéltünk erről. Ha olyan mértékben torzulna, hogy a hivatását nem tudná végezni (szellemi munka) vagy folyamatosan súlyosan akadályozva lenne a hétköznapi életben, azt mondta, megölné magát. Ha viszont úgy érezné, hogy valamennyire fel tud épülni és élni akarja az életét, természetesen együtt maradnánk. Ha megvakulna például, boldogan segítenék neki, hogy vakként is beilleszkedjen a világba.


Az égést viszont nem értem. Akinek megég az egész teste súlyosan, az mindenképpen meghal. Általában 40% testfelület felett szokott már halálos lenni. De ha nem hal bele valaki, akkor van egy hosszú és fájdalmas gyógyulás, utána viszont csak esztétikai probléma.

2013. aug. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
én ha lebénulnék magam küldeném el a párom. Még fiatalok vagyunk 22-24 évesek és úgy érzem h önzőség lenne h egész életében olyan mellett maradjon, akivel az egyetlen közös program h kanállal eteti. Fájna, de elküldeném h legyen boldog.....
2013. aug. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!