Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet kideríteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kideríteni, hogy szeret-e még?

Figyelt kérdés

Létezik ilyenre kézzel fogható bizonyíték? Létezik erre valamilyen teszt? Mit csináljak,hogy ez kiderüljön?


Azt ne írjátok,hogy az érzéseimre hagyatkozzak és azt se,hogy kérdezzem meg erről,mert még mindig azt mondja,hogy szeret és fog is legalább egy Életen át,de már attól félek,hogy azért mondja,mert nem akar megbántani....


Elvileg a munkája miatt külön élünk hónapok óta és ezidő alatt sok pletykát hallottam,aminek következtében ez a megingás.Most jelenleg semmi mást nem akarok tudni,csak hogy valóban szeret-e!?


Köszönöm!


2013. aug. 16. 13:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ja tényleg lényegtelen, milyen pletyka van a férjedről, 1éve vagy 10éve vagytok együtt, van e gyerek... Segítsen neked a tudodki!
2013. aug. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
10-es pont ezt írom illetve a "más a szó és más a tett" kommentemmel (is) írtam,hogy ez a baj,hogy az egyes pont igen,a kettes meg nem.
2013. aug. 16. 15:34
 13/21 A kérdező kommentje:
Semmi?:(
2013. aug. 16. 19:22
 14/21 anonim ***** válasza:

Amit az egyik válaszoló írt, hogy ha mondja hogy szeret, illetve ha érezteti, akkor szeret, nem feltétlenül értek egyet. Ha valakit szeretünk, persze mondjuk, meg teszünk gesztusokat, pl. reggeli puszi, simogatás beszélgetés közben.... De ezeket megszokjuk, és ha már elmúlik a szerelem, akkor is csináljuk/mondjuk, megszokásból. Ebben a pasik profik, a nőknek ez nehezebben megy.

Szerintem krízishelyzetekben derül ki, szeret -e. Hogy tesz -e érted erőfeszítéseket. Ma például gyógyszertárba mentem, de 8-kor nyitott, én pedig 8-ra járok dolgozni, így nem sikerült kiváltanom a receptet. Férjemnek említettem telefonon, erre ő bejött a munkahelyemre a receptért, elment kiváltani és behozta a gyógyszereket a munkahelyemre. Pedig nem volt sürgős, persze előfordulhatott volna, hogy a fájdalomcsillapítóra szükségem van napközben, mert előző nap fájt a fogam, de neki enélkül is sok dolga volt. Ez erőfeszítés volt, értem tette, ebből tudom, hogy szeret. Ha nem szeretne, nem ajánlja fel, sőt, esetleg megkérem, ő pedig sajnálkozva mondta volna, hogy sajnos nincs erre ideje....

Kérj tőle apró szívességeket időnként, de ne folyton. Figyeld meg, mennyire készséges. Ne kell, hogy bonyolult szívesség legyen, arra több esély van, hogy nemet mond, és akkor te megsértődsz, pedig lehet, hogy nincs rá okod.

A pletykáknak ne higgy, sok a rosszindulatú ember. De azért tartsd nyitva a szemed:)

2013. aug. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! "Szerintem krízishelyzetekben derül ki, szeret -e." Pont ezt írtam a 4-es kommentemben,viszont nem igazán apró szívesség szintű helyzeteket értem vész- illetve krízishelyzetnek. Én ennél nagyobb kaliberű szituációt gondoltam létrehozni és abban megnézni hogyan reagál és ebből levonni a megfelelő következtetéseket.
2013. aug. 16. 23:12
 16/21 anonim ***** válasza:
Ebből az emberségére lehet következtetni, nem arra, hogy szeret -e:) Aki empatikus, az egy idegennek is segít komoly krízishelyzetben. Apróságokban viszont csak tényleg annak, akit szeretünk. Mert azokon túl lehet lépni, kifogást lehet keresni lelkiismeret furdalás nélkül. Ha szeret, akkor viszont jól esik a szívének, hogy megtehet neked bármi apróságot...
2013. aug. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Én nem tudnám apróságokra alapozni a kapcsolatunk jövőjét. De értem mit mondasz,köszönöm.
2013. aug. 17. 00:35
 18/21 A kérdező kommentje:
Egyébként meg nem empatikus típus.
2013. aug. 17. 00:39
 19/21 A kérdező kommentje:
"Aki empatikus, az egy idegennek is segít komoly krízishelyzetben." És hogy erre mégjobban reagáljak,még annyit írnék,hogy a kapcsolatunkat gondoltam vészhelyzetbe hozni és megnézni Kettőnkért mit tesz,nem "csak" Értem.
2013. aug. 17. 09:51
 20/21 anonim ***** válasza:

"a kapcsolatunkat gondoltam vészhelyzetbe hozni"

Nincs elég bajod? Még mesterségesen szított vészhelyzet is kell? Te lábon hordtad ki az agyhalált!

Ha külön éltek, számtalan jele lehet, hogy szeret. Ha felhív mindenféle csipcsup ügy miatt, ha felhív este, elalvás előtt, ha a tanácsodat kéri, mit vegyen fel, stb. Ha meg nincs önbizalmad, ne az ő szerelmében kételkedj! hanem

2013. aug. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!