Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A párom olyasmiket vásárol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom olyasmiket vásárol, amit nem kéne, a tudtom nélkül. Hogy tudok utánanézni?

Figyelt kérdés

Vaterán megtaláltam véletlenül mint felhasználót, és olyan cuccot vett, parfüm, amit nem nekem vett, és nem is rokonnak. Van még több más régebbi vásárlása is, de nem látom, mi, mert lejártak az aukciók. Régebbi aukció, ami egy felhasználó nevénél csak kóddal szerepel, előhozható valahogy? Arra gondolok, hogy megnézni, miket vásárolt régebben. Az eladóknál különböző dolgok szerepelnek, az nem segít, ha náluk megnézem, mit árulnak.

Nem párkapcsolati tanácsot kérek, hanem technikai segítséget. Köszi.



2013. aug. 16. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Írj a felhasználóknak, akiktől vásárolt, hogy mik voltak azok amiket vett.
2013. aug. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
te milyen ürüggyel írnál nekik? és ha visszamondja neki valamelyik? egyelőre nem szeretnék bilit borítani, csak meggyőzödni arról, hogy igaz-e amit feltételezek. szóval óvatosan.
2013. aug. 16. 13:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért baj, ha vett parfümöt?
2013. aug. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Talán mert egy másik nőnek vette?
2013. aug. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Vagy mondjuk beszélsz a pároddal? Kommunikáció! Am. honnan tudod nem anyjának vette?
2013. aug. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Így van a régebbi aukciók terméklapjai már nem jelennek meg a piactéren. Az eladók jelenlegi futó termékeiből lehet esetleg következtetni a vásárolt termékek jellegére. Más lehetőség nekem sem jut eszembe.

nem biztos, hogy a szeretőnek vett parfümöt postán rendelné. nem lehet, hogy még nem kaptad meg, mert későbbi alkalomra szánja? Gyakran előfordul velem is, hogy jóval előre megveszek ajándékokat.

2013. aug. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem lehet maximum ha van egy kod es ra keresel googliban a hirdetesre ra fogod kattani hogy mi lehetett.
2013. aug. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet megnézni. 90 nap után lejár. Tehát ha tényleg szeretője van, akkor már elég régi lehet...
2013. aug. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 yuda ***** válasza:
76%

Szinte megdöbbentő mik vannak. :D

Most komolyan Kérdező!

Melyik könnyebb?

Nyomozgatni, találgatni...szerintem ez olyan nyamvadt lelkületű dolog, de te tudod. :D

-vagy ahogy írta már valaki: kommunikálni vele.

Hogy lehetséges nálatok, illetve hogy fakadhat a személyiségedből először, hogy nyomozgass, mintsem megbeszélitek?!

Ez már nem a párod problémája, hanem te küzködsz komoly személyiség sérüléssel.

Ne légy ilyen nyuszi, légy ffi, ha még emlékszel mit tanultatok a férfias viselkedésről.

Emlékszel? -egyenesség, határozottság, őszinte jellem....nem pedig így hátulról.

2013. aug. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Pötyös Panni ***** válasza:
22%
Már megbocsáss de semmi közöd hozzá hogy kinek és mit vesz a saját pénzén és fordítva...
2013. aug. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!