Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságkötésnél lagzizene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságkötésnél lagzizene lehet Rammstein?

Figyelt kérdés
Vagy csak pár Rammstein szám.

2013. aug. 11. 22:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

", majd jött a AC/DC, Iron MAiden és hasonló számok."


Ezzel az a gond, hogy a fent említett együttesek ZENÉT játsszanak, míg a Rammstein kamu divatdiscoműmetálf*st. És míg az előbbi élvezhető, tartalmas zene, az utóbbi nem.


A jó, klasszikus soft rockokat, heavy metalt és hard rockot mindenki képes élvezni, bulizni rá, az ilyen Rammstein féle mocskokra maximum a szemüket forgatják majd.

2013. aug. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

na megszólalt az értelem.... hány Rammstein számot ismersz? szövegestül, mindenestül?

Képzelem.. valszeg azért jutottak idáig, mert olyan szarok..

2013. aug. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
4%

Utolsó: Anno a Spice Girls is jutott "idáig", mégis szar volt...


20-30-40-50 éves világhírű bandákat nem kellene valami pár éve létező divatmetálhoz hasonlítgatni szerintem.

2013. aug. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 málna_ válasza:

Ez a násznéptől függ.

Mi az elején tisztáztuk, hogy mulatós és cigányzene nem lehet, mert egyikünk se szereti.

A családunk és a barátaink nagyon jófejek, vidámak, reggel 5kor még AC/DC-re és Tankcsapdára pörögtek, nagy buli volt :)

De mi tudtuk előre, hogy kedvelik az ilyen zenét, csak egy pár ment el 3 óra körül lefeküdni (a kislányukkal).

2013. aug. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ugyan nekünk még kilátásban sincs lagzi, de ha most lenne egy lakodalmunk a párommal, szerintem mi simán nyomhatnánk Tankcsapdát meg AC/DC-t meg hasonlókat, mert mi ezeket imádjuk legjobban, és a rokonaink-barátaink is főleg ezeket preferálják.

Szerintem 1-2 számba senki nem hal bele, de ha a meghívottak nem szeretik, akkor tényleg nem kéne erőltetni. Lehet, persze, hisz rólatok szól, de a vendégek akkor nem érzik majd olyan jól magukat.

Nekem ha valaha lesz lagzim, az tuti hogy tök vegyes zene lesz.. rock, mulatós, diszkós, lassú, stb, akkor mindenkinek lesz amit szeret :D plusz én is elég vegyes ízlésű vagyok :D

2013. aug. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

11 Te hallottál egyáltalán valaha életedben Rammsteint? Ismered a szövegét? Mert szerintem csak hallottál összesen két dobverést, meg egy gitárpengetést és rávágtad, hogy divatzene.


Köszi a válaszokat, persze nem egész este csak Rammstein menne, de nem is lenne belőle hiány:D De ha csak egy-egy szám lenne, az is nagyot szólna.:)

2013. aug. 12. 19:17
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, jó ötlet!

A szintetizátoros aranyesőzős paliktól kiráz a hideg.

2013. aug. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
17 Engem is. Meg a mulatószenétől is.
2013. aug. 13. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!