Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságkötésnél lagzizene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságkötésnél lagzizene lehet Rammstein?

Figyelt kérdés
Vagy csak pár Rammstein szám.

2013. aug. 11. 22:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Amit Ti akartok, nálunk sem a szokványos zenék voltak. De azért ne legyen nagyon zúzós :)
2013. aug. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nektek az tetszik...Egyébként nem illik egy esküvőre, és szerintem kevés ember szereti. Nem biztos, hogy túl sokan akarnak majd bulizni Rammstein-ra, így a hangulat rovására fog menni...
2013. aug. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Óóóóóóóó, hívjatok meg, mindenképp! :DDDDDDD

Amúgy a 'wo bist du?' meg az 'ohne dich', meg a 'stirbt nicht von mir' tökéletes választás. :)

2013. aug. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Semmi nem tiltja .Ha mindketten szeretitek akkor gyerünk !Szerintem úgy hatásos, ha elkezditek valami hagyományos esküvői mulatósra aztán hirtelen snittt és bejön a zúzás , leesnének az állak :D
2013. aug. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Ó,én imádnám a lagzitokat:D Simán,ha ti szeretitek,akkor igen.A ti esküvőtök:)
2013. aug. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

Ott akarok lenni!!! Meghívsz?

Lécci :)

Végre egyszer nem a "lakodalom van a mi utcánkban"...

Én imádnám!

Pedig nem vagyok Rammstein rajongó, kevés zenéjüket ismerem-kedvelem (nekem a szövege miatt nehézkes, lehet bennem van a hiba), de tetszene, hogy más, mint a megszokott.

2013. aug. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, de a kérdés az hogy a vendégeid mennyire éreznék jól magukat.. Végül is pár szám nem a világ vége lenne, Legfeljebb addig mindenki üldögél és pihen, iszogat, beszélget..
2013. aug. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Lehet, csak ne az Ich tu dir Weh, vagy a Pussy legyen:D

Amiket az előttem lévő írt, azok teljesen jók.

Oktoberfesten is volt már a Du hast, sőt, tök jól lehet rá táncolni, szóval lagziba pár lájtosabb szám simán belefér.:)

Én bevonulózenének is Rammsteinnél kicsit erőteljesebbet választanék a saját esküvőmön, úgyhogy engem nem zavarna.:D

Másrészt ha nem is tetszik mindenkinek a zene, ki fogják bírni. Nem fogja 3 nemtetszik zene tönkretenni senki hangulatát. Van, hogy szabadtéri rendezvényeken órákig olyat nyomatnak, amit nem szeretek, és akkor sem megyek falnak.

2013. aug. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
29%

Pár hete voltam egy olyan 120 fős lagziban, ahol olyan 1 óráig mulatós zenék mentek, majd jött a AC/DC, Iron MAiden és hasonló számok. Az idősebbek először nem is értették mi a helyzet. Volt pár tinédzser akik elkezdtek ugrálni, és rázni magukat. A legtöbben csak ültek és próbáltak túlkiabálva beszélgetni. Eleinte mindenki toleráns volt, gondolták az ifjú pár szeretné ezeket a dalokat, és pár szám után újra mulatós, táncolós zenék lesznek. De a párommal egyszer csak azt vettük észre, hogy szép lassan fogyatkozik a vendégek száma. Pedig még a vacsora sem volt még meg.. Előbb az idősebbek mentek el, ők bírták a legkevésbé a kemény rockot.. Majd mentek azok akiknek kis gyerekük volt, és az olyan családok akik nem a kemény rockon nőttek fel. Végül bár én szeretek pár AC/DC és Iron Maiden zenét már nekünk is sok volt belőle. Este hétkor pár régi jó barátok és ismerősök szóltak nekünk, hogyha van kedvünk elmehetünk hozzájuk ha már így összejöttünk a lagziban.. Így mi is leléptünk, még vacsora előtt. Másnap hallottam hogy alig maradtak a lagzin, szépen mindenki elment..

Tudod nem a Rammstein számokkal van baj..Párat nyugodtan leadhattok, de ha azt tervezitek hogy egész lagzi alatt csak ilyen és ehhez hasonló zenék lesznek, akkor ne csodálkozz ha szép lassan mindenki hazamegy...

Voltam pár lagziban életem során, de ez volt a legpocsékabb...

29/N

2013. aug. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
42%
Vaaaaaagy...! Egy Rammstein szám menjen körbe körbe! Arra az esküvőre mindenki emlékezni fog.
2013. aug. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!