Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kismamák! Nektek segített a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kismamák! Nektek segített a házimunkában a férjetek, családotok a terhesség vége felé?

Figyelt kérdés
32hétben járok. Földünk,állataink vannak. Szívbeteg vagyok,de minden melót én végzek most is az állatok körűl,az udvaron,a lakásban... Ma rosszul voltam. Nem birtam kimenni hogy kaját csináljak. Én hülye,titkon abban bíztam,hogy a párom csinál majd egy instant levest legalább. De inkább ő sem evett semmit.
2013. jún. 15. 23:16
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Ja, értem. Tehát te a terhességedtől vártad, hogy ő meg fog változni. Gratulálok, jól megszívtad. most meg majd iszod a levét sok évig sajna, mert változni nem fog :( Sajnállak. Ha van egy csepp eszed, lelépsz.
2013. jún. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Itt írogatsz, miközben szívbeteg vagy, terhes, és rosszul voltál ma?


Most vagy nagyon önző vagy, amiért nem hívtál magadnak mentőt, vagy kamu az egész, és sajnáltatod magad. Egy pár percre leszakadhatnál a férjed ostorozásáról, és koncentrálhatnál arra, hogy mi lehet a gyerekeddel, vajon él-e még, vagy most fogy el a levegője?

2013. jún. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Sajnalom kimondani,de nagy hiba volt ilyen kapcsolatban gyereket vallani.Mentsd ami mentheto, minnel elobb hagyd el,mert az ilyen alakokbol lesznek kesobb az agressziv bantalmazo ferjek.Ha mar most a szomszedol hallgatjak az uvoltozeset ha segitseget kersz tole,annak ellenere,hogy babat varsz,el sem tudom kepzelni mi lesz a folytatas.
2013. jún. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Olyan jó itt kiönteni a szivem. Lehet,hogy csak hisztizek. Olyan közömbös a babával is. Magától még soha nem simogatta volna meg a pocim. 32hétnél járunk. Még egy uh fotóm nincs,mert "majd meglátjuk ha kint lesz" A barátnőm 4d uh-ra ment a férjével. Bevásároltak a picinek. Nekem még semmi sincs. Hely sincs egy kiságynak. A párom szerint "jajj hol van még az,mire kell" Én dramatizálom túl szerintetek?
2013. jún. 15. 23:56
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez most vagy kamu, vagy orbitálisan nagy ostobaságot csináltál, amikor gyereket vállaltál. Szerintem.

Mi amúgy nem fogunk tudni segíteni, max felrázni, hogy lépjél le amilyen hamar csak tudsz. Az önsajnálat semmire nem jó.

2013. jún. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem dramatizálod túl. Szívbetegen és 32 hetesen dolgoztat, semmiben sem segít, a gyerekről se hajlandó tudomást venni, akkor mégis miért vagy még mindig vele? Az se érdekelte, hogy rosszul vagy. Te mégis mit akarsz egy ilyen embertől? Ha lenne eszed és számítana a babád egészsége már rég leléptél volna.
2013. jún. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Nem sajnáltatom magam,csak érdekelt mások hogy látják. Az,hogy rosszúl voltam,azt jelenti,hogy a meleg miatt nem birtam csinálni semmit. Még kaját sem. Csak feküdtem.
2013. jún. 16. 00:02
 18/30 A kérdező kommentje:
Mégis,hova lépjek le? Család? Szülők? Még annyira sem segítenek mint a párom. Barátnő nincs. Hagyjam az otthonom és szüljek egy anyaotthonban?
2013. jún. 16. 00:06
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

ok, akkor tűrd el, hogy ilyen. Nem az én életem, a másét meg mindenki úgy cseszi el, ahogy akarja. Még élhetsz így vagy 50 évet minimum. Isteni lesz biztos. szülsz még neki pár gyereket, és annyi. Tényleg ezt akarod? Vagy változtatni. hogy hogy, azt csak te tudod kitalálni, mi nem ismerjük a körülményeket. Ja, és nincs lehetetlen, csak tehetetlen.

olvasd el csernus: a nő szímű könyvét. Neked írta sztem.

2013. jún. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Még az anyaotthon is jobb a halálra dolgoztatásnál! Könyörgöm, gondolkodj már egy kicsit! Szerinted, ha megszületik a baba, akkor könnyebb lesz? Elárulom neked, hogy nem. Akkor már nem csak az állatok, a házimunka, főzés meg a nemtörődöm férjed lesz a nyakadban, hanem egy csecsemő is. Minden ezerszer nehezebb lesz. Szívbetegen így még az óvodai ballagását se éled meg. Ha jót akarsz magadnak és a gyerekednek, lelépsz.
2013. jún. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!