Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kismamák! Nektek segített a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kismamák! Nektek segített a házimunkában a férjetek, családotok a terhesség vége felé?

Figyelt kérdés
32hétben járok. Földünk,állataink vannak. Szívbeteg vagyok,de minden melót én végzek most is az állatok körűl,az udvaron,a lakásban... Ma rosszul voltam. Nem birtam kimenni hogy kaját csináljak. Én hülye,titkon abban bíztam,hogy a párom csinál majd egy instant levest legalább. De inkább ő sem evett semmit.
2013. jún. 15. 23:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem teszed szóvá?
2013. jún. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Az hagyján, hogy te rosszul vagy, de a gyereket megölöd.


Miért nem hívsz valakit, hogy segítsen? Hívj valakit, hogy segítsen, akárkit, ha rosszul vagy, mentőt, hogy bevigyenek a kórházba!

2013. jún. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem terhesség nélkül is csinálnia kéne, a segítség nem jó szó, hisz az mindkettőtök dolga... Persze nem mindegy, hogy kinek mennyi más munkája van ezeken túl, de valamilyen szintű megosztást én mindenképpen megkövetelnék. Önző vagyok és számos házimunka fajtát nem szeretek s nem csinálom senki helyett, az tény.


Szerintem is szólnod kéne... Amúgy az alapján, amit írtál, már illett volna észrevennie, hogy szükséged van a segítségre :(

2013. jún. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem kell hozzá várandósnak lennem, vagy rosszul lennem, hogy segítsen:(


Tedd szóvá... Néma gyereknek.....vannak férfiak akik nem azért nem segítenek mert " bunkók" hanem csak nem jönnek rá, h kellene, meg h ő is meg tudja csinálni..

2013. jún. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Próbáltam. Ő a szegény,aki mindig fáradt mert 3műszakban dolgozik. Semmit nem érek el vele ha naponta szóvá teszem sem. Max a szomszédok halgatják a kiabálását
2013. jún. 15. 23:29
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ilyen kapcsolatba minek kell gyereket vállalni? A férjednek halvány lila gőze nincs a tiszteletről, ennek ellenére vele vagy. Komolyan nincs más választásod?
2013. jún. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Próbáltam már,hogy nem érdekel semmi. Csak az állatokat etettem meg.Két napig birtam. Egy poharat nem mosott el. Én takarítom a garázst,vágom a füvet és a napokban szobát festek. Ha rá várok,a baba diplomázni fog mire elkészül a szoba. Ja,a nagyikkal is ez a helyzet
2013. jún. 15. 23:38
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért szülsz egy ilyen gyökérnek???? Ez csak romlani fog.
2013. jún. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Minek? Mert nem a baba tehet arról hogy ilyen az apuka. Olyan dolgok maradtak ki az életemből,ami másoknak természetes. Legalább a boldog kismama szerettem volna lenni,akit becsül,félt,szeret a férje
2013. jún. 15. 23:46
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Szívbetegen és 32 hetes terhesen nem lehet ennyit dolgozni. Pakold össze a cuccod és költözz el a szüleidhez, rokonodhoz vagy egy barátnődhöz. Teljesen mindegy, hogy hova, mielőtt valami baj történik. A férjed vagy észhez tér, vagy nem, de a gyerek élete szerintem ennél fontosabb!
2013. jún. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!