Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mihez kezdenétek ha elúsznanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdenétek ha elúsznanak a holmijaitok a víz miatt? Mi az amit gyorsan összepakolnátok és vinnétek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 11:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
40%
3-as válaszoló vagyok. Miért lettem lepontozva?
2013. jún. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
58%

nekem is az ütött szöget a fejembe, hogy miért építkeznek az emberek ártérbe, hullámtérbe? persze, baromi menő, h vízparti a kecó, szép a kilátás, miegyéb, viszont a folyóknak van egy olyan tulajdonsága, h nem mindig maradnak a megszokott medrükben.


a vízre azért fel lehet készülni. készülnék is ahogy csak tudok. az állatkáimat és a napi szükséges dolgokat átvinném egy biztonságos helyre ahol az árhullám levonulásáig megszállok, az emlékeket, és az épp nem használtakat pedig vízhatlan csomagolásba zárnám a lakás legmagasabb pontján elhelyezve.

ha tűz ütne ki, akkor pedig nagy küzdelmek árán inkább bennégnék a lakásban, mert képtelen lennék tovább élni a minden nap feltörő emlékekkel. kicsit autista gondolkodásmód, de a lakásomhoz szinte betegesen ragaszkodom.

2013. jún. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
51%

Első a laptopok, telefonok. Aztán ruhák és fontosabb tárgyak. Háziállatok alap, ők családtagok.

Ilyet, mint valaki írt, hogy menzeszcsomag... Ja, tampont nem lehet kapni a boltban később, mi? :D Mentsük a 300 forintos tampont...

2013. jún. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
56%

#12

Tengerparti városban lakok. A legdrágább apartmanok azok a tengerparti házak (120,000,000 Ft körül).

És tudod mi a vicc? Itt gyakran van földrengés, és a tengerparti rész a legveszélyesebb, mert nem sziklás a talaj, és nagyobbak a rengések és a csuszamlások.

Mégis az a gizdaság, ha valaki ott vesz házat.

2013. jún. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Mondjuk én ilyen esetben vennék egy felfújható gumicsónakot és minden fontosat belepakolnék, majd kikötném valamihez. A víz felemeli, aztán vissza is teszi, ha levonult az ár.
2013. jún. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
89%
Ja és az ár elvonulásáig biztos minden a csónakban maradna.... senki nem venne el belőle semmit..
2013. jún. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
igen, tudom, hogy a vízparti panorámás ingatlanok baromi sokat érnek, viszont Magyarországon ártéri és hullámtéri kéglire nem térítenek a biztosítók. ezt számításba véve inkább leszek nem menő. :)
2013. jún. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom a Duna mentén mások hogy vannak, de nálunk akik ár és hullámtéren élnek, azok erre abszolút fel is vannak készülve, elfogadták, tudják mi ilyenkor a teendő és ha felszólítják őket, akkor pakolnak és mennek. Most sem volt belőle vita!

Akkor van gond, hogyha nem csak ezeket a területeket veszélyezteti az ár, hiszen ahova eddig sosem ment be víz, most akár olyan helyekre is mehet és akinek nem tartozott az éves programjába eddig a pakolás, költözés, majd restaurálás, az ilyenkor baromira kétségbe van esve és hozzáteszem, szerintem joggal. Esetlegesen ezeknek a házaknak a szerkezete is teljesen más, mint azoknak, amiket anno úgy építettek, hogy bármikor víz alá kerülhet.

Szerintem azért a két esetet el lehet és el is kell határolni.

Hogy mit vinnék... ha fél-1 órám van, akkor laptopot, néhány fényképalbumot, ami a kezembe akad hirtelen, egy váltás ruhát, a papírjaimat, ami amúgy nincs mindig nálam, útlevél, ilyesmik, végzettségeket igazoló papírokat és kifelé menet mindent, ami a kezem ügyébe kerül vinném fel az emeletre, vagy pakolnám fel a szekrény tetejére.

Ha több napom van, akkor valószínű az szintén az emeletre pakolnék, vagy a sérülékeny bútorok többségét elpakolnám ismerőshöz. Vinni ugyanezeket vinném, bár nyilván fájna a szívem mindenért.

2013. jún. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
90%

Ó,hát aki a menszeszcsomagon akadt fenn,annak még sose jött meg a menszesze rosszkor,vagy férfi.

Olyan alapon gondolkozzál,kedves válaszoló,mint amikor azt írják,hogy a gyógyszereket is be kell pakolni. Mert lehet,hogy éppen akkor nem szeded,de ha megfázol a vízben,akkor lehetsz lázas is,és ha a patika is épp úszik,akkor nem nyertél.

Ugyanez a menszeszcsomag is. Nem azért,mert értékes,hanem azért,mert neked kellhet. S az se úgy működik vészhelyzetben,hogy majd max elcsónakázunk a boltba. De az se megoldás ám,hogy akkor lenyúljuk mástól. Szóval csak ésszel.

2013. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Első a macskám, aztán gyógyszerek, egy-két váltás ruha és ha van még rá lehetőség, a laptop.
2013. jún. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!