Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha megtudnátok hogy a kit el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtudnátok hogy a kit el akartok venni az sose használ tusfürdót/ szappant tusolashoz csak sima vízzel elvennétek ettől független?

Figyelt kérdés
Nem érezni semmi rosszat rajta
2013. máj. 23. 10:43
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
79%
Pf. Akkor vegyél magadnak. Én egyébként nagyon nem örülök neki, ha a párom csak úgy heccből magára kenegeti a krémjeimet, mivel nincs rá szüksége, ellenben méregdrágák.
2013. máj. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Pedig jo magamra kenegetni izgis kipróbálgatni. Régen anyámét is kipróbáltam jó az arzenálból választani. Meg azt szerettem hogy sokféle tusfürdőket beletettem a fúrdővízbe és abban lubickoltam aztan most hasonlóra számítottam. Egyszer még a vitaminkapszulából is beraktam a vízbe meg testápolobol is és szép lett a bőröm . Na nem idetartozik csak most vsisszaemlékeztem
2013. máj. 23. 11:34
 23/42 anonim ***** válasza:
90%

Nekem sincs sok kencém :) Nem is értem azokat a nőket, akik vagyonokat költenek rá. Bár tusfürdőm azért van :)

Egyébként elvenném, persze. A végeredmény számít, nem az, hogy hogy éri el.

2013. máj. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
87%
Mondtam, akkor vegyél magadnak!!! Vegyél testápolót, meg habfürdőt, meg arckrémet, meg amit akarsz. Nem kell ahhoz nő, hogy ezeket használhasd.
2013. máj. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
24-es LOL.
2013. máj. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Én inkább azon filóznék, hogy ez a kérdés egyáltalán felmerült benned.
2013. máj. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
95%

Mondd, hogy leszbikusok vagytok és a te hivatalosan bejegyzett nemed nem a férfi. Mondd, kérlek.


Amúgy nekem inkább az lenne a probléma, ha az akit elakarok venni, sosem lett volna bent nyelvtanórán.

2013. máj. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Nem, biztos lefújnám az esküvőt, vagy elhalasztanám, amíg nem ír alá egy tusfürdőhasználat-kötelezettségvállaló nyilatkozatot... :D
2013. máj. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
De qmugy ha én veszek cuccokat az nem olyan izgihanem ez a próbálgatás énnek az ízehogy egy női titkos szépítőtrból próbálgatok mint egy boszorkánykonyhabol kocsvasztgatok erted?
2013. máj. 23. 11:55
 30/42 anonim ***** válasza:
97%
Hát te nagyon hülye vagy. Akkor szólj az asszonynak, hogy ez a perverziód van, aztán majd biztos vesz a kedvedért...
2013. máj. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!