Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha megtudnátok hogy a kit el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtudnátok hogy a kit el akartok venni az sose használ tusfürdót/ szappant tusolashoz csak sima vízzel elvennétek ettől független?

Figyelt kérdés
Nem érezni semmi rosszat rajta
2013. máj. 23. 10:43
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
58%
A sima víz úgy hozza le a koszt (már ami egy átlagos irodakukacon keletkezik) hogy a bőr felső, zsírral borított védőrétegéről lemossa. Nem bonyolult. Mondjuk azért wc után nem árt szappannal kezet mosni, de a test nagy része nem lesz piszkos. Ha mondjuk egész nap tehenet fej, disznót almoz és kapál, akkor más a helyzet.
2013. máj. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Dezodort sem hasznal és nem végez nehéz munkát. Ti használtok dezodort? Nem fura ha valaki nem használ?
2013. máj. 23. 11:10
 13/42 anonim ***** válasza:
57%
Nagyobb bajod se legyen az életben. Ha nem izzadós mi a nyavajának használjon dezodort? Ha elég neki a víz és tiszta, ápolt, fincsi illata van, de minimum semleges, akkor nem mindegy? Egyébként nem tudom hogy juthat el egy kapcsolat az eljegyzésig úgy, hogy fel sem tűnik, hogy nem használ tusfürdőt..
2013. máj. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Ugy hogy most költóztünk össze.és azt hittem lesz egy vagon szépítőszere csináltam neki plussz polcot stb. Mert előző csaj akivel laktam telepakolta a fürdőt. De amugy van meg mas ember is 2013 ban aki nem használ dezodort? Ápoltnak néz ki amugy
2013. máj. 23. 11:17
 15/42 anonim ***** válasza:
90%

Nekem van ismerősöm aki nem használ dezodort, ha jól emlékszem hintőporozik. Nem büdös:) Ápolt, jó megjelenésű nő. Ha izzadós lenne keresne más megoldást. Nem tudom tusfürdőt használ-e, csak ez került egyszer szóba.

Szóval egy ilyen párral nem lenne semmi bajom. Ha büdös lenne és nem tenne érte semmit akkor persze nem lennék vele. Volt régen egy izzadós párom, de nem azért mert nem törődött magával. Ha nem tette volna meg, mellette tényleg nem lehetett volna létezni. Így nem volt vele bajom, ilyen sajnos. Nem ezért szakítottunk:)

2013. máj. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Egy newzeszerben elfér az egész pipere holmija. Ki is kuattam most mi van benn pillafestek, tampon, arclemoso tej minta, felbontatlan alapozo minta, fogkrém, testápolo, ebból áll az egész fürdőszobai felszerelése. Én meg azt hittem mindenféléje van .
2013. máj. 23. 11:20
 17/42 anonim ***** válasza:
90%
Nekem ez így első hallásra furcsa, de ha tényleg nem büdös és ápolatlan, akkor sztem így teljesen oké. Bár nekem lenne ilyen szerencsém... én még télen is úgy izzadok, mint egy ló pl. :(.
2013. máj. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
És ez zavar téged?
2013. máj. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
Mindig nett. Kosztümös irodista . Szóval mást sugall a külseje. Na mindegy már tul vagyok ezen. Elveszem:-) úgy se most lesz még. Meg lehet az előzőből indultam ki akinek mindenhol cucca volt mindent telepakolt semmi hely nem volt neki elég. Ám néha én is kipróbáltam a cuccait és az olyan izgi volt. De most ilyen nem lesz.. Krémeket régebben magamra kenegettem
2013. máj. 23. 11:26
 20/42 A kérdező kommentje:
Nem zavar csak nem tudtam hova tenni . Azt hittem a nők mindent telepakolnak szépítőszerrel. Mint írtam az exem, meg a hugom is amúgy meg anyám azok cuccaitol se lehet elférni. Náluk annyi ilEn kencéjük van
2013. máj. 23. 11:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!