Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennél ha a férjed azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a férjed azzal büntetne, hogy nem eszik az ebédből, mert azt nagy lángon főzted? Ezek a mi nagy "problémáink".

Figyelt kérdés
Vagy egyszer belekötött abba, hogy meg mertem keverni az ételt és inkább kidobta a kukába. Miért esik neki jól megalázni másokat? Minek drámázik?
tegnap 18:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz, szerintem autista a férjed, beszéld rá, hogy menjen el kivizsgáltatni magát.
tegnap 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ez a te gondod valamiért hozzá mentél.
tegnap 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Bsznám ki csak úgy zörögne...

N 32

tegnap 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ezzel nem engem büntetne,hanem saját magát,mivel skkor főznék neki mégegyszer az életben,ha piros hó esik. De ezt velem egyszer játszaná csak el. Azonnal mennék a bíróságra. Menjen vissza anyucikájához,aztán neki lehetne dirigálni. Ha már ilyen jól felnevelte a kicsifiát.
tegnap 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Keresnék másik férjet.

Vagy szereznék egy kutyát/macskát/aranyhalat.

tegnap 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Te választottad őt. Én nem lennék egy ilyennel fél percig sem, szóval nincs is ilyen problèmàm. Büntetgesse a kölykét, vagy azt a nőt aki hagyja magát és lemegy lábtörlőbe.
ma 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ki főzne neki.

A volt férjem egyetlen egyszer játszotta el, hogy fújogott a kajára, többször nem kellett neki. Onnantól kezdve nem főztem, hanem rendeltem magamnak,ő meg evett amit akart.


"Miért esik neki jól megalázni másokat? Minek drámázik"


Mert élvezi, hogy bármit megtehet, nem lesz következménye. Ugyanis még ilyen viselkedés után is odaállsz és főzöl neki.

ma 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ha kidobta fizesse ki a kárt. Ha nem eszik, az pont nem érdekel.
ma 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ezentúl egy szendvicset sem csinálnék neki, főznék csak magamra és a gyerekekre (ha vannak).

A saját kajáját pedig oldja meg ő, ahogy akarja.

Ha pedig kiöntené az ételt, amit én csináltam, akkor még egy jó nagy tarkóst is kiosztanék a gyökérnek.

ma 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Akkor valami olyasmit mondanék, hogy Nyuszi, megnyerted a főzést, innentől azt esszük, amit te csinálsz.

Vagy lehet kaját rendelni.

ma 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!