Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mentsem meg a házasságu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsem meg a házasságunkat? Várandós vagyok

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ez a 7.évünk, 7 hónapos várandós vagyok. A terhességem alatt nagyon sokat változtam, és elhidegültem a férjemtől. Sokszor voltam önző és csak magam néztem, olyan dolgok miatt veszekedtem minden nap ami a tegnapi beszélgetésünk után belátom,hogy elég gáz. Elköltöztünk saját lakásba, de nem gondoltuk,hogy ilyen hamar összejön a baba mert nőgyógyászati problémáim voltak így azt mondták,hogy minimum két év. Gondoltuk addigra a lakás is kész, de a baba nem várt két évet és az egyik gyógyszeres kezelés után terhes maradtam. Mindennap összevesztünk mert a férjem a munka mellett nem úgy haladt a házzal ahogy én gondoltam, és azt éreztem,hogy nem is hordoz úgy a tenyerén,mint más terhes nőket. Azt gondoltam nem tesz eleget meg értem és amikor haza jött legtöbbször hozzá se szóltam, nem köszöntem, és este pedig jól kiakadtam valamin. Tegnap le ült velem és elmondott sok dolgot amit én észre se vettem mert csak a rosszat kerestem és belátom,hogy túlzásokba estem és sokat bántottam. Ő szeretné ha rendbe hoznánk és a kisfiúnkat együtt tudnánk boldogan nevelni. Hogyan csináljam,hogy vissza találjak én is hozzá?

júl. 24. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Te minden héten fel fogod tenni ezt a kérdést?
júl. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%

Elvileg a családsegítő szolgálatok erre vannak kitalálva, viszont nekem nagyon rossz tapasztalatom van róluk.


Nem kizárt, hogy párkapcsolati válságban mégis tudnak segíteni. Talán még ilyen témával foglalkozó szakkönyveket ajánlanék.


De főként inkább egyházi közösségeknek a feladata még a párterápia. Ha esetleg hívők vagytok, akkor érdemes ellátogatni tanácsadásra.

júl. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem ezt felesleges "megmenteni". Váljatok el, ő talál magának egy normális nőt, te meg elmész pszichológushoz, és rendbe teteted magad.
júl. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Dolgozz te a házon.
júl. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk első körben egy párterapeuta.


Te meg vegyél 10 nagy levegőt, mielőtt terhes-hormonos hisztibe kezdesz minden hülyeség miatt. Nem hordoz a tenyerén... Mit kéne tennie veled??? Attól mert terhes vagy, még ugyanúgy megvan kezed-lábad. Talán még az agyad is.

36/N

júl. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nagyon gyorsan tedd rendbe az étrendedet. A babának is jót teszel,ha nem egy idegzsoké hasában nő fel.
júl. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne a tenyerén hordoznia mert terhes vagy? Ez az egyetlen amit fel tudtál mutatni az életben meg a kapcsolatodban? Szaporodni az egysejtű is képes.


Hamarosan úgyis egyedülálló anya leszel, aztán majd akkor hisztizhetsz.

júl. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!