Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A terhességem miatt tönkremehe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A terhességem miatt tönkremehet a házasságunk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20 hetes várandós vagyok és nagyon nehéz eset. 8 hetes voltam amikor elköltöztünk a felújításra szoruló lakásunkba, előtte anyukámnál éltünk 7 évig. Két éve csináljuk a lakást, de ahogy terhes lettem jobbnak láttuk beköltözni,hogy ketten tudjunk lenni. Egy negyedkész lakásba jöttünk, csak a fürdőszoba és a hálószoba volt kész. Azóta kész a konyhánk is, és épül a terasz de kb így stagnálunk. A férjem délutánig dolgozik, mikor hazaér már nem kezd bele semmibe mert késő van, és mire ellátja az állatokat este 6-7 óra... Hétvégén( péntek délután,szombat másodállásban rendezvényeken dolgozik szinte minden hétvégén) megint nincs idő kb semmire. Nem halad, szakemberekre nincs több milliónk így mindent egyedül vagy baráti segítséggel csinál. Lehet nem is bántana de ahogy terhes lettem borzasztóan elkezdett zavarni a káosz ami körülvesz,hogy minden szana szét van és ha belegondolok,hogy ide kifog jönni védőnő sírok is. Amikor nagy ritkán van szabadideje akkor elüti valahol az időt és nem halad semmit. Mindig azt mondja kész lesz mire kell, de én ezt most nem hiszem el. Mindennap összeveszünk, mindennap sírok. Próbál nyugtatni de csak pár óráig használ, másnap újra kiborulok. Többször szólt már,hogy teljesen kikészítem idegileg. Amennyiben így maradnak az érzelmeim az vezethet váláshoz?

jún. 2. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Ez tervezett gyerek volt?
jún. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem a terhesség miatt, hanem mert felelőtlenek vagytok. Költözzetek vissza anyukádhoz, ennek semmi értelme. Szerinted a születendő gyerekedre milyen hatással van, hogy mindennap kikészülsz? A férjed úgy is tudna haladni a házzal, ha nem laktok ott.
jún. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen tervezett volt de hamarabb sikerült,mint vártuk. Ovuláció indukciós terápia alatt,harmadik kúra után fogant. Orvosunk mondta,hogy kezdjük el mert több év lesz mire sikerülni fog az egészségügyi gondjaim miatt...
jún. 2. 21:11
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha folyton dolgozik, nem csodálom, ha fáradt és nem akar folyton melózni. Nyilván ülj le vele nyugodtan beszélni, és beszéljétek meg, hogy kit mi bánt és miben tudtok megegyezni.
jún. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

A terhesség miatt nem, a viselkedesed miatt előbb.


1. Költözzetek vissza, úgy is tud haladni.


2. Igazából a lényeges helységek kész vannak. Tudom a védőnők van amelyik szeret kötözködni, de egyik füleden be, másikon ki.

Nálunk már volt 3 gyerek mikor terhes lettem (mindkettőnknek 2. házasság), plusz a férjemnek olyan a munkája, ami önmagában is sokszor nagy kupival jár a lakásban. Szóval nem részletezném... A 3 évesem nellett alig tudtam mit csinálni, tette is a nő megjegyzeseket, de ez sokkal inkább idegesített mint aggasztott. Legszívesebben beszoltam volna, hogyha nem tetszik, jöhet segiteni, szívesen látom.

Aztán mikor meglett a kicsi, már nem szólt semmit a lakásra.


Szóval nyugodj meg, az a legfontosabb! A kicsivel, meg veled is legyen minden rendben, a többbi nem számít! A legszükségesebbeket kb 32-33. hétig szerezzétek be, és ennyi.

jún. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
Francnak vállaltál gyereket olyan fészekbe, ami még kész sincs. Ha nem tudom biztosítani a maxot az életembe, bele se vágok 🙄 akkor kellett volna kölyköt gyártani, ha már van hova tenni.
jún. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Ebből ha így viselkedsz nem közös otthon s fészek lesz hanem válás.


Figyelj, kicsit nézd az ő szempontjait is. Azt irtad dolgozik minden hétvégén is, beleteszi az energiáit a dolgokba.

Cserébe este hazamegy, várja a látványosan sok tennivaló s mindennap sírsz, veszekedsz. Az az angyali nő akivel ennyi ideje együtt van, akivel azt gondolta na ezért a nőért megéri a plussz munka, a ház, a gyerekvállalás s akihez jó volt hazamenni...az most szívja a maradék vérét, türelmét, s jogosan érezheti úgy tele a hócipő mert minden tőle van elvárva.

Nem lehet senki energiáit a csontig lerágni.

Ülj le vele s az igazi érzéseid vedd elő. A félelem, az aggódás s az, hogy ő nem a te szemelyes magánvállalkozód aki jó volt gyereket csinálni meg házazni. Hanem a társad, akire szükséged van mint férfi. Arra biztonságot adjon érzelmileg. Arra felkészíteni apa lesz...hogy csak nyomd neki a pocid simizze s élje át sokszor az a csoda ott az neki is legyen fontos akkor is ha tüzet hánysz.

Ha veszekszel nem jutsz előre. Tedd fel magadban a kérdést ha most épp balhezok ezen azon akkor előre jutsz? Vagy lehet máshogy megbeszélni?

jún. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy aggaszt a dolog, de próbálj uralkodni magadon!

Van szoba, konyha, fürdő. Ez egy ideig pont elég a babának, hidd el, sokkal rosszabb helyekre is hazaadják őket (sajnos). Kimegy a védőnő, megmutatod, hogy ami szükséges az kész van, a többit pedig szép lassan csináljátok.

Nagyon nagy teher van a párodon, igazából mindkettőtöket megértelek, próbálj inkább a támasza lenni, szeressétek egymást és rendbe fog jönni minden!

jún. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Van konyha, fürdő, háló. Az, hogy terasz nincs kész, pont nem fogja a védőnőt érdekelni és neked sem kellene ezen görcsölni. Legyen rend és tisztaság, a babának normális fekhelye+szükséges dolgok és nem fog kötözködni.

Kicsit próbáld lazábban venni, ne szívd a férjed vérét, mert csak az ellenkezőjét fogod elérni.

jún. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Talán egy újabb fidesz kétharmad segít majd rajtatok.
jún. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!