Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A terhességem miatt tönkremehe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A terhességem miatt tönkremehet a házasságunk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20 hetes várandós vagyok és nagyon nehéz eset. 8 hetes voltam amikor elköltöztünk a felújításra szoruló lakásunkba, előtte anyukámnál éltünk 7 évig. Két éve csináljuk a lakást, de ahogy terhes lettem jobbnak láttuk beköltözni,hogy ketten tudjunk lenni. Egy negyedkész lakásba jöttünk, csak a fürdőszoba és a hálószoba volt kész. Azóta kész a konyhánk is, és épül a terasz de kb így stagnálunk. A férjem délutánig dolgozik, mikor hazaér már nem kezd bele semmibe mert késő van, és mire ellátja az állatokat este 6-7 óra... Hétvégén( péntek délután,szombat másodállásban rendezvényeken dolgozik szinte minden hétvégén) megint nincs idő kb semmire. Nem halad, szakemberekre nincs több milliónk így mindent egyedül vagy baráti segítséggel csinál. Lehet nem is bántana de ahogy terhes lettem borzasztóan elkezdett zavarni a káosz ami körülvesz,hogy minden szana szét van és ha belegondolok,hogy ide kifog jönni védőnő sírok is. Amikor nagy ritkán van szabadideje akkor elüti valahol az időt és nem halad semmit. Mindig azt mondja kész lesz mire kell, de én ezt most nem hiszem el. Mindennap összeveszünk, mindennap sírok. Próbál nyugtatni de csak pár óráig használ, másnap újra kiborulok. Többször szólt már,hogy teljesen kikészítem idegileg. Amennyiben így maradnak az érzelmeim az vezethet váláshoz?

jún. 2. 20:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Időnként jó lenne ha kapna levegőt s csak úgy...megdícsérnéd azért amit eddig tett vagy aznap s bocsánatot kérnél. Értékeld amid van. Egy férj aki apa akart lenni melletted. Egy férj aki a társad. Aki dolgozik, szorgos, épít.

Mert ha örökké basztatva van akkor egy nap azt veszed észre megöltétek a szerelmet s megkérdezi magától ez kell nekem még, hogy itthon veszeledjenek velem évekig? lesz más aki megadja neki a kedves mosolyt, megértést s nyugalmat. Gondolom nem ez a nagy terv.

jún. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Most kérdezek egy nagyon vad dolgot: te nem tudsz dolgozni a házon?
jún. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
33%
Legközelebb ne félkész otthonba csináljatok gyereket.
jún. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Senior Séf ***** válasza:
76%
7-es válaszát nyomtasd ki, kérdező, sokszorosítsd, és akaszd ki szemmagasságban. Minden szava szentírás.
jún. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!