Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Pasi tippek nászéjszakára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasi tippek nászéjszakára?

Figyelt kérdés

A nőknek annyi menő és szexi fehérnemű létezik, de férfiaknak inkább vicces, mint szexi a repertoár. Kivéve, ha van az embernek fétise (bdsm vagy hasonló).

Szeretnék tippeket kérni nőktől, hogy minek örülnétek/örültetek volna a nászéjszakán, ha készül X dologgal a párotok? Akár valami ruha, akár játékszer - bár ez utóbbiból van egy csomó amúgy már, de jöhet bármi.


júl. 24. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Pasi tippek nászéjszakára?

Hát, nekem mondjuk Hugh Jackman 20 éve...

júl. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

A nászéjszakánkat éppen repülőn töltöttük, úton a nászutunk felé. Ha utólag lehetne bármin változtatni, akkor az az lenne, hogy ne az esküvő másnapján induljunk a világ másik felére, mert ez így egy kicsit erős volt :D

Amúgy meg te ismered a párod, te tudod, mit szeret, minek örülne. Nekem a párom részéről tökmindegy volt, hogy mi van rajta, eleve az izgalmasabbá tette az első jó néhány együttlétet, hogy házasok vagyunk és hű, de mennyivel különlegesebb a világ.

júl. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
A nászéjszakánkon hajnal 4kor értünk haza a lagziból hulla fáradtan. Aludni akartam 🤣
júl. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Az én tippem hogy köss minél előbb házassági szerződést.
júl. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Erre nem lehet jó választ adni, mindenkinek más az amire vágyik vagy ami beindítja.

Én pl imádom a fehér inget egy férfin.

Persze nem a mindennapokban csak alkalomadtán....utána alig várom, hogy letépjem róla.

júl. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Hát, nem tudom, nekem férfiként eléggé nem odaillőnek tűnne egy nászéjszakát "bdsm vagy hasonló" kiegészítőkkel meg mindenféle idétlen segédeszközökkel mesterkélni. Szerintem ez nem odavaló. A nászéjszaka mégis egy különleges alkalom, ahol valamiféle ünnepélyes módon önmagunkat ajándékozzuk a másiknak, számomra ez annak a kifejezése, hogy "szeretni akarlak". Egy ilyen alkalomkor pedig felesleges, sőt tolakodó minden rárakott sallang.

F

júl. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem készülj arra, hogy nem lesz jó. Vagy nem lesz különleges. Vagy csak olyan lesz, mint máskor. Ha nagyon készülsz rá, csalódni fogsz! Koncentrálj inkább az utána levő napokra, majd akkor rukkolj elő valamivel.

Jó bulizást kívánok az esküvőre!

júl. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nőként kicsit bohóckodás fíling ez a "csináljunk úgy regénybe illő nászéjszakát, hogy előtte már x éve szexelünk egymással"... nekem röhejes lenne az, ha vkit addig nem érdekelt, hogy szexi legyen az ágyban, és csak a nászéjszaka erejéig puccol (a leírásodból egyértelmű, hogy eddig is szexeltetek... a 2 full szűz az teljesen más eset). Legyen olyan a párom, mint amilyen szokott lenni, mindketten élvezzük, azt' ennyi. Ill. arra azért készülj fel, hogy tipikus lagzi után sokszor ereje meg energiája sincs az embernek nászéjszakázni.
júl. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon aranyos tőled.


Nálunk az anyós maradt esküvő után pár napot és csak a szomszéd szobában tudtunk neki helyet biztosítani + 32 hetes terhes voltam. Nálunk ezek miatt nem volt nászéjszaka.


Ami nekem nagyon tetszett volna/tetszene a gyertyafény, rózsa szírmok, kis pezsgő.

júl. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!