Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kulonlegesnek ereztetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kulonlegesnek ereztetek a naszejszakatokat? Vagy ha osszeestetek aznap ejjel, akkor a kovetkezo egyuttletet? Adott barmi pluszt?

Figyelt kérdés
Ha igen/Ha nem, miert?

#esküvő #Naszejszaka #Erzelmi tobblet
2020. júl. 1. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Olyan rég volt, hogy már nem is emlékszem rá:D Vagy ha emlékszem is, nem tartozik a nagyérdeműre:D
2020. júl. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak tudat miatt volt az, hogy az volt a nászéjszakánk. Egyébként mi direkt ezért nem hajnalig tartó lagzit csináltunk, hogy azt nehogy már kihagyjuk, de ettől még fáradtak voltunk persze. Na meg pazar volt közben a kilátás, ha ez számít :)
2020. júl. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Semmilyen szempontból nem változtatott a házasság a kapcsolatunkon. Aki ezt várja a házasságtól az ne házasodjon.
2020. júl. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Én menstruáltam akkor szóval így hajnalig buliztunk és 2napra rá elutaztunk nászútra 12napra és miután elmúlt a mensi végig szeretkeztük és igen különleges volt,engem kifejezetten izgatott,hogy a FÉRJEMMEL szexelek 😂🤷🏻‍♀️
2020. júl. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aznap éjjel (inkabb már reggel). Sak beborultunk az ágyba aludni. Aztán megjött, ugyhogy kb 1 hét múlva volt nászéjszaka. Őszintén, olyan volt, mont máskor. Szóval nyilván jó, de semmi különleges nem volt benne.
2020. júl. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Mi vártunk, szóval azon az éjszakán szeretkeztünk először. Fantasztikus volt. 😊
2020. júl. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is különleges alkalom volt a nászéjszaka. Hívők vagyunk a feleségemmel, bár korábban volt más simogatás meg ez-az, de akkor veszítettük el mindketten a szüzességünket. Később még jobb lett vele a szex, mindenki azt mondja, hogy javul, ha gyakoroljuk, és ez igaz is :)
2020. júl. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hajnali 5ig tartott a lagzi, ennek ellenére mi szexeltünk egy nagyot mikor hazaértünk. Szép emlék marad elvégre büszkék lehetünk magunkra :D
2020. júl. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!