Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan pár, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan pár, akinek valami okból elmaradt a nászéjszakán a szex? Miért maradt el? Esetleg olyan, akinek valamiért nagyon különleges volt, akár jó akár rossz értelemben, pl megzavarták stb.

Figyelt kérdés

2023. szept. 10. 07:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Azert maradt el, mert rettento faradtak voltunk. Napokkal elotte mar nem aludtunk csak 4-5 orat, aznap pedig 7orakor mar ebren voltunk. A nap vegere nem volt eronk, pedig nekunk kis eskuvonk volt, este 11-re mar mi is otthon voltunk.
2023. szept. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Házas barátnőim is ugyanezt mondták, hogy amikor hajnalban hazaértek a lagzi után, annyira fáradtak voltak a férjeikkel, hogy a szex volt a legutolsó dolog, amihez kedvük volt.
2023. szept. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Többször elmarad, mint gondolnád.
2023. szept. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Egy esküvő után örülsz ha az ágyat megtalálod. Szerintem a nászéjszaka egy szombati esküvőt alapul véve vasárnap este van.
2023. szept. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Na és vajon régen is így volt ez Mert én úgy hallottam, régen az esküvő éjszakája mindig AZZAL telt. Vagy csak nem volt szokás elmondani ha nem így volt?
2023. szept. 10. 16:18
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Én még nem vagyok házas, de tekintve, hogy 10nél tovább nem szoktam fent maradni, és aznap majd éjjel kb 3ig ébren kell lennem, plusz utálok részegen szexelni, így tuti, hogy nem fogjuk aznap csinálni :D
2023. szept. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Régen azért telt azzal, mert akkor volt az első nekik és minél hamarabb dugni akartak. Ma már a párok éveket élnek együtt és milliószor szexelnek, mire összeházasodnak.
2023. szept. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem attól is függhet, hogy milyen típusú esküvő volt és hogy szervezték meg.

Ha olyan amin pl mi voltunk vendégént 1 hete, akkor baromi hosszú , és unalmas, de mivel közeli rokon házasodott, muszáj volt menni. Mi a táncikálós részre már nem is maradtunk, mert lekéstük volna az utolsó vonatunkat is. 10.45kor még mindig nem kezdték a nyitótáncot, mi meg nem akartuk kicentizni a visszautat. Persze volt hiszti meg sértődés de nem érdekelt, nem akartunk az állomáson éjszakázni, pénzt meg nem vittünk taxira. Az egész program el volt csúszva, és nem mindenki lakik 1 köpésre a szomszédban, vagy közlekedik autóval. Azokra is gondolhattak volna akik vidékről jönnek, így nem volt lelkiismeretfurdalásunk.

A mi esküvőnk anno pl csak kicsi volt, eleve jóval korábban kezdtük, + nem vacsora és tánc volt utána, hanem csak egy ebéd, majd torta. Este 6 körül már otthon voltunk így megvolt a nászéjszaka is😁

2023. szept. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk volt ugyan, de nem igazán emlékszem rá. Fáradtak voltunk, az maradt meg legkevésbé a napból.
2023. szept. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
34%
Nekem volt, sajnos másnap derült ki, hogy nem a férjemmel. 😐
2023. szept. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!