Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehetek jobb ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetek jobb ember?

Figyelt kérdés

Fiatal házasok vagyunk, de az utóbbi időben eléggé lent vagyok a béka segge alatt. A párom a legcsodálatosabb ember a világon, mindent megtesz értem és én ezt érzem is, csak annyira lent vagyok lelkileg más egyéb dolgok miatt, hogy nehéz a mindennapokban tartani magam és jó társaság lenni.

A munkám miatt vagyok lent, utálom az életem ezen részét és úgy érzem már lekéstem a lehetőségekről, hogy váltsak.

Viszont a mindennapos munka (amit utálok, mert nem az én pályám), annyira lehoz az életről, hogy teljesen agyhalott vagyok mindennap. Előtte lévő napokban mert már előre utálom a következő napokat és azért vagyok idegben. A mindennapjaimra rányomja ez a bélyegét és félek, hogy teljesen lehozom a páromat is az életről. De legalábbis megunja, hogy mindig rossz kedvű és búval baszott vagyok. Egyszerűen nincs motivációm, de muszáj dolgozni.



júl. 22. 07:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Válts munkahelyet!

Legyél otthon önamagad!

júl. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%

Nem késtél le, csak nincs motivációd. Az is lehet, hogy először csak elkezdesz nézelődni lehetőségeket, olyan hobbit, amiből majd meg tudnál élni. Mehetnétek külföldre is, vagy ingázhatsz is, igazából nem láttál olyan szakmát, ami inspirál, ez az alapprobléma. A párod pedig lehet hogy tudat alatt szekál, lenéz, vagy érzed hogy el fogod veszteni, mert neki több kell. Nem vagy mellette biztonságban, esetleg azt érzed hogy nem téged szeret őszintén.


A munkád nem neked való, tehát váltani kell, vagy többször szabadságra menni, ilyenkor utazhatnátok például.


Ha jól sejtem őt jobbnak tartod magadnál, és nem feltöltődni jársz haza, hanem csak feszültebb leszel, nem tudsz a párod mellett megnyugodni, mert érzed az elvárásait.

júl. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem utálod eléggé a munkád...
júl. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Második válaszoló

Semmi ilyesmit nem érzek, amiket te leírtál.

júl. 22. 20:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Tenyleg az lehet a megoldás ha váltasz.
júl. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű munkakör?
júl. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
Első lépésben válts étrendet és életmódot. Ha rendbe teszed a bélflórádat, mindjárt meglátod és értékelni tudod e csodálatos világ szépségeit.
júl. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!