Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden 50-60- éves ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden 50-60- éves ember házassága ilyen, csak én gondolom azt hogy ez nem normális?

Figyelt kérdés

Az évek során volt szerencsém megfigyelni a szüleim házasságát, és sajnos hallottam is olyan dolgokat amiket nem szerettem volna. De ezek elég mély nyomot hagytak benne, nem gondoltam hogy ennyire furák a szüleim.


Ilyen hogy pl sosem öltöznek át egymás előtt, nem szexelnek/szexeltek nappal, vagy világosban illetve csakis félig felöltözve. És ez akkor is így ment amikor még én meg sem születtem. Nem puszilgatják, simogatják vagy ölelgetik egymást. Mintha két gép, robot élne egymás mellett.


júl. 10. 16:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%

Sok házasság már 40 év felettieknél így van.

Olyan mintha "viselkednének " és nem élnének.

júl. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
A szüleim lassan 80 lesznek. Életemben egyszer láttam őket csókolózni, véletlen. 7 éves lehettem. Azóta se utána soha, semmi testi érintést, szeretetkifejezést. Nekem talán pont emiatt lett nagyon fontos hogy minden nap kifejezzema szeretetet es el is várom a páromtól hogy ilyen legyen.
júl. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
De te ezt honnan tudod? Mindig ott vagy velük?
júl. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hallgatóztam pl, gyerekként. Kihallgattam szüleim másokkal, barátokkal beszélgetését. Meg hát megfigyelések, mikor visít anyám mert apám bement a fürdőszobába és meglátja mesztelenül.
júl. 10. 19:05
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
Ennek ellenkezőjének jobban örültél volna? Ha az hallatszik ki a szobából, hogy "Tihamér, te szerencsétlen hülye! Ha még egyszer elfingod magad, miközben szoplak, fejbeverlek a műf...al!"
júl. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Még hozzátenném hogy pl sosem láttam őket csókolózni, max arcrapuszi.
júl. 10. 19:08
 7/16 anonim ***** válasza:
46%
Nálunk ugyanez volt. Soha nem láttam semmiféle intimitást, még véletlenül sem.
júl. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

Az én szüleim pint 60 körüliek most. A meztelenség sosem volt nekik tabu, és azt is tudom, hogy a nappali szex sem volt az (mikor kamaszként voltak kérdéseim, elég nyíltan kezelték a témát szerencsére, úgyhogy simán mondta pl anyám, hogy szexelni nen csak éjjel és ágyban lehet).

Viszont az érzelmek bármilyen kinyilvánítását én is nagyon ritkán láttam tőlük. Valahogy anyám az, akitől ez távol áll, alapból ilyen rideg, minket se nagyon ölelgetett a tesómmal. Apuhoz viszont lehetett bújni.

júl. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk ölelés, puszi az amire emlékszem. Kézfogás még esetleg. Most 60 körüliek. A szexuális életükről nem nyilatkoztak, de anyám is szégyellős volt állítólag. Durva volt, amikor egyszer véletlenül gumit találtam az egyik szekrény tetején. Inkább bele sem gondoltam, hogy miket csinálnak (40-50 évesek lehettek).


Tiniként szégyelltem mikor mások előtt puszit akartak adni nekem (pl. távozáskor). De így felnőttként olyan szívesen puszilom meg mindkettőt, mások előtt is. :) Nagyon érzelmesek mindketten, de valamilyen szinten szégyellősek. Ha valami volt nagyritkán, akkor persze lehetett tőlük kérdezni (szexuális téma). Kicsit ciki volt mindegyikünknek, de sosem mondták, hogy hagyjam őket békén ilyenekkel.


Hogy mostanra milyen a szexuális életük, azt nem tudom. De valahogy nem is akarom elképzelni 😅


Amúgy ismertem ilyet, aki most 40 éves, csak sötétben, meg csak takaró alatt szeretkezett. Már 20 évesen is ilyen volt. Sosem értettem ezt

júl. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%
Nem mindenkié, vannak bevállalósabbak, akik nem ilyen prűdek.
júl. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!