Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden 50-60- éves ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden 50-60- éves ember házassága ilyen, csak én gondolom azt hogy ez nem normális?

Figyelt kérdés

Az évek során volt szerencsém megfigyelni a szüleim házasságát, és sajnos hallottam is olyan dolgokat amiket nem szerettem volna. De ezek elég mély nyomot hagytak benne, nem gondoltam hogy ennyire furák a szüleim.


Ilyen hogy pl sosem öltöznek át egymás előtt, nem szexelnek/szexeltek nappal, vagy világosban illetve csakis félig felöltözve. És ez akkor is így ment amikor még én meg sem születtem. Nem puszilgatják, simogatják vagy ölelgetik egymást. Mintha két gép, robot élne egymás mellett.


júl. 10. 16:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szüleim 68 és 71 évesek, és rájuk is ez a jellemző. Nyilván van, amit nem láttam / láthatok, de ahogy egymással beszélnek, kommunikálnak, azon is látszik, hogy nemhogy menopauza stb. után, de akkor sem volt szenvedély, szerelem, gyengédség, ízléses intimitás, amikor én gyerek voltam... pár tíz év alatt 1-2 száraz szájrapuszi meg sok feszültség, semmilyenség.

Azt nem tudom, hogy a többi családban mi van, nekem az a feltételezésem, hogy akkor már mindketten "benne voltak a korban" az akkori társadalmi beidegződés szerint, és már kínosnak tartották, hogy nincs családjuk, gyerekük, apám már 1x vált is. Akkoriban azért eléggé kinézték, örök agglegénynak meg vénlánynak hívták azokat, akik abban a korban nem voltak házasságban, gyerekkel (anyukámék az idősebbek között voltak mindig a szülői értekezleteken; és a legtöbb idősebb szülőnek nem az első gyereke volt az adott osztálytársam). Nem volt sztem akkor sem ott akkora szerelem, csak "nem néz ki szarul, értelmes, dolgozik, van egzisztenciára kilátás, ismerősökön keresztül ismerkedtek, tehát van biztosíték, hogy normális"...

júl. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Senior Séf ***** válasza:
100%
65 vagyok, a feleségem 63. 25 éve imádjuk egymást. Vetkőzünk, fürdünk, ha úgy adódik szarunk a másik társaságában. Az ölelés, intimitás, a csók mindennapos.
júl. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Remeljük nem a jóravaló szüleid emléke szerint él otthon mert akkor súgok. Elbas*ztad
júl. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem ez elég beteg, hogy ilyenekkel foglalkozol.
júl. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ezek a dolgok két emberre tartoznak. Nem a közönségnek kellene, hogy csinálja az ember. Tehát ha egy külső szemlélő nem látja, nem jelenti azt, hogy nem szokták amúgy egymást pl meztelenül látni.

A nyilvános helyeken való csókolózás, taperolás olyan tini dolog - illetve egy frissen létrejött kapcsolatban még elképzelhető, hogy idősebb korban is előfordulhat, hogy annyira megfeledkezik magáról az ember miközben annyira odavan a másikért, hogy kikapcsol a világ körülötte. Na ez az érzés már garantáltan nincs meg egy érettebb kapcsolatban. Mikor már gyerekek is vannak, szaporodnak a gondok, a feladatok, akkor teljesen természetes, hogy átalakul a kapcsolat. Máson van a fókusz. Nem lehet olyan önfeledten csak egymásnak létezni. Ez nem baj, szerintem ez velejárója a gyerekvállalásnak. Nekik nem kell közönségként végignézni a szüleik turbékolását.

júl. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Utoljára kicsi koromban láttam h ölelkeztek de az se volt gyakori, legtöbb esetben nem láttam intimítást sokkal inkább mást/ viták, meg fél napos kussolások apu részéről/ viszont a szüleim mesztelenűl mászkálgattak előttünk ez nálunk természetes volt, én viszont lányként még az anyám előtt se vetkőztem le. Ezt sose értettem h miért kell egy szàl semmibe lenni a gyerekek előtt. Ja meg a hálóból esténként szűrödtek ki hangok néha napján😀ők amúgy elég laza erkölcsi életet éltek 40 felett mindkettő megcsalta a másikat,miközben továbbra is meztelen jártak keltek a lakásba nyáron míg el nem váltak. 10en évesen pont akkor kezdve a gimit tök jó családi idillbe éltem.
aug. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!