Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy család elmegy együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy család elmegy együtt nyaralni és jól érezték magukat, abból következik, hogy rendben is van a férj, feleség házassága?

Figyelt kérdés
Vagy ez nem jelenti automatikusan azt.

júl. 20. 22:02
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
20: az is lehet, hogy nincsenek viták, gondok, csak semmilyen, nulla a vonzalom. Jól megvagytok együtt szex nélkül. Tehát olyan, mintha a legjobb barátnőddel nyaralnál.
júl. 21. 11:11
 22/30 anonim ***** válasza:
91%
A te szempontodból ez lényegtelen. Nem fog lépni, mert neki ez így kényelmes, és többet veszítene, mint amennyit nyerne. Ne áltasd magad, ez nem fog változni.
júl. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
#22 Egyetértek.Teljesen mindegy mi van otthon, meg mit éreznek a kérdezővel egymás iránt.Ő a családjával van, a kérdező meg...akivel akar.
júl. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Sok helyen vetítenek a magyarok ezzel.
júl. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
24:mire gondolsz? Nem értem.
júl. 21. 20:47
 26/30 A kérdező kommentje:

Nem ez a helyzet amire gondoltok, amit itt írtatok.

A következő:

Én a feleség vagyok, és a kiszemeltemnek(aki még nem a szeretőm) mondtam ezt amikor rákérdezett a nyaralásra,de csak utólag gondoltam, higy nem kellett volna ezt mondanom, mert akkor nem fog lépni, mert azt hiszi minden ok, pedig az utóbbi időben voltak flörtök.

júl. 22. 08:55
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

És mi van ha azért nem lép mert házas vagy és ezt tiszteletben tartja?

Én pont ebben vagyok.

júl. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

27: én úgy érzékelem, hogy közeledik, de nagyon óvatosan.

Flörtöltünk is. Szerintem csak idő kell, én is csaj nagyon apránként csöpögtetem a jeleket. Ráadásul idősebb is nem kicsit.

júl. 22. 10:12
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Ezt te érzed.

Valamennyire én is közeledem de a határt megtartom,plusz én pl úgy vagyok vele h ez csak flört.

A lényeg, csak mert flörtölsz az nem jelenti a másiknál azt h te biztosan többet is akarsz tőle

júl. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Mi pont így vagyunk. Nyaraltunk tavaly is és idén is családosan, de sok volt a stressz és a veszekedés. Aki nem volt ott, az viszont csak azt látja, hogy na ezek együtt kirándulnak minden évben.
júl. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!