Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy család elmegy együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy család elmegy együtt nyaralni és jól érezték magukat, abból következik, hogy rendben is van a férj, feleség házassága?

Figyelt kérdés
Vagy ez nem jelenti automatikusan azt.

júl. 20. 22:02
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

9.

Nem akartalak megsérteni.

Nyílván sokan vannak így,én is ismerek ilyen párokat. Én arra céloztam a megjegyzésemmel, hogy ott ahol nulla a kémia, az azért nem tünik egy boldog kapcsolatnak.

júl. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
43%

Ez a kérdés egyébként rólad szól kérdező?


Azt azért nem értem,hogy miért nem válnak el az emberek ha már nem jó a házasságuk.

júl. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
12:gyerekek miatt, de mondjuk lehet, hogy jóban vannak, semmi gond, csak már nem kívánják egymást.
júl. 20. 23:25
 14/30 anonim ***** válasza:
49%

#9 Én egyetértek veled abban, hogy rengeteg házasság ilyen.De azt írod, az a "kemény", mikor megcsalják egymást.Ezt viszont nem értem.Mikor magad írod, hogy 0 kémia van köztetek, hogy várod ely hogy ne kúrjon félre a férjed?A férjed hogy várja el, hogy te ne csináld?

Szerinted ha a férjed találkozik egy qrva jó nővel, aki szintén kívánja a férjed, majd nem fog vele elmenni?De igen.Ezt jobb ha elfogadod.Sőt, hosszú házasságokban ilyen akkor is előfordul, ha otthon rendben van minden.

Na szóval, ebből csak azt akartam kihozni, hogy ilyen lakótársias házasságokban pláne, miért mondod azt, hogy kemény a megcsalás?Mikor teljesen természetes és borítékolható, hogy ez lesz.Vagy már meg is történt.Pont emiatt vannak el ilyen jó viszonyban a 0 kémiás, házas lakótársak.:)

júl. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
85%
Azért olyan rossz nem lehet a kapcsolatuk, ha jól érezték magukat.
júl. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
15:simán lehet, hogy a gyerekekre és magára vonatkozóan gondolta, hogy nagyon jó volt a nyaralás.
júl. 21. 01:11
 17/30 anonim ***** válasza:
86%

Te vagy a szerető, kérdező.

Igen, azt jelenti jól vannak, élik világukat, te pedig álmodozhatsz otthon.

júl. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
83%

Jaj, Kérdező, szállj ki ebből a kapcsolatból, mert még nagyon sokat fogsz szenvedni.

N

júl. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, te most szeretőként magadat akarod győzködni, hogy nem vagy úgy átba..szva, mint sza.r a palánkon?

Az imádatod tárgya elvan a családjával, mint a befőtt, és esze ágában sincs miattad otthagyni őket. Persze, lehet a gyerekekre kenni, de neked a végeredményszempontjából nem teljesen mindegy? Te egy kellemes pár órás lazítás vagy neki, semmi több; velük él, velük nyaral, és ezen láthatóan nem fog változtatni. Ne legyél már h.ülye!

Legyen már tartásod!

júl. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudnám magam úgy jól érezni, ha a férjemmel gondok vannak köztünk.

Egy nyaralás gyerekekkel sok esetben inkább extra stresszforrás, azoknál is több a vita, akik otthon teljesen jól megvannak. Nem véletlenül adnak be annyi vàlàst nyaralás után.

Nekem ahhoz, hogy jól érezzük magunkat, kell az a jóféle csapatmunka is. Rengeteg családbsn néz ki úgy a nyaralás, hogy anya pakol, főz, mos, mert az önellátó olcsóbb. Aztán a strandon totyog a gyerekkel a pancsolóban, amíg apa pihen. Na ilyenből nem kérek, köszönöm!

júl. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!