Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Férjemnek eltort a telefonja, de csak a kijelzo. Teljesen használható. Ez vasárnap történt.

Eléggé rosszul állunk most anyagilag, elfogyott a pénzünk. Várjuk a fizetést ami 3-an, 4-én lesz.

Anyu adott nekem pénzt hogy majd ha megyünk ki hozzájuk külföldre akkor legyen miből hazajonni. Évi egy hetet ki szoktunk menni, ők ott laknak. Mindent ő fizet.

Es a férjem meg mára 2 ára megbeszélte hogy megcsinaltatja a telefonjat. De mondtam hogy nincs már pénzünk. Meg hogy az a pénz félre van rakva. Várjon még 2 napot és kapok fizetést, adok rá pénzt.

De elkezd vitatkozni hogy nem mindegy melyik pénz? Meg akkor tartsam meg a pénzemet...

Mondom nem igaz hogy nem bírsz ki két napot, és akkor nem kell a felretett pénzhez hozzányúlni.

Én osztom be a pénzt, ha ő csinálná nem lenne soha félre tett pénzünk.

Most meg van sértődve hogy én nem adtam neki pénzt. Már addig vitatkozott hogy mondtam neki hogy leszarom most átutalom akkor, de ő meg nem kell mostmar..

Hat nem igaz hogy nem tud várni 2 rohadt napot mikor csak a kijelzo tört be, használható a telefon.


júl. 2. 05:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Itt nem a kétnapos várakozás, meg a pénz felcímkézése a legnagyobb gond, hanem hogy egy ekkora csődtömeg a párod, akire semennyire nem lehet számítani, és agyilag ott tart a pénzügyi kultúrája, mint egy 5 éves gyereknek (se, némelyik 5 éves jobban vigyáz a dolgaira és a kis zsebpénzére annál, hogy egy ilyen emberhez hasonlítsam).

Ez forr most már benned, hogy ennyire nem vagytok egy hullámhosszon, és nem az, hogy most két napig minek nevezed azt a pénzt...

Egyébként osztom azt a véleményt, hogy ezzel hosszabb távon képtelenség együttélni, tervezni, létezni, mert ehhez vezet: egy teljesen jelentéktelennek tűnő dolgoból hatalmas veszekedés. Te nem szégyelled anyád előtt, hogy ő nyaraltat meg kettőtöket és még visszaútra is ad pénzt?! Két felnőtt dolgozó embert...Hogy egy ilyen embert tudtál csak magad mellé szerezni, akiben egy molylepke belátása sincs meg? Nyilván ez motoszkál már benned is, azért a veszekedés.

Senkinek nincs igaza! Mindketten a magatok feje után mennétek, a magatok logikája alapján, a problémátok az, hogy az kétfelé húz.

júl. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
26%

Ezt a logikát xd.


Nem mindegy hogy a ma létező pénzből lesz megcsinálva vagy a 2 nap múlva keletkezőből?


Ez teljes agyhalál. Na mindegy, váljatok el, ahogy itt szokták tanácsolni. XDDDDDD

júl. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
85%
Olyanok vagytok, mint 2 óvodás. Én felnőtt férfi létemre elsüllyednék szégyenemben, ha a feleségétől kéne pénzt kérni a telefonra. Közös kassza, értem én, de nincs joga önállóan dönteni? De a helyedben is elsüllyednék, hogy ezen szarrágózol, úgy neveled anyukád pénzéből a férjed, mint valami kiskutyát. Eleve el se fogadnám, ha nincs annyi pénzem, hogy kiutazzak, akkor nem utazik ki. Próbáljátok már meg felnőtt emberek módjára közösen dönteni a nem létező pénzetekről.
júl. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
85%
Itt a legnagyobb gond, hogy az anyagi helyzetetek ellenére neki a legnagyobb gondja hogy “pókhálós” lett a telefonja, és nem az hogy fizu előtt pár nappal nincs egy forintotok sem. Ilyen életszínvonalon egyáltalán nem is csináltatnám meg, inkább arra törekednék hogy legyen valamennyi tartalék, mert így nem lehet élni. Ha mondjuk egy bojlert vagy termosztátot kell pótolni, azt értem mert fűtés és melegvíz nélkül nem lehet hetekig élni. Infantilis és felelőtlen gondolkozás a férjed részéről, de az is vicc, hogy te adod neki a pénzt, mintha az anyja lennél egy kamasznak.
júl. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk a férjed helyében elsüllyednék a szégyentől, hogy olyan szr állásom van, amiből jó végén nyomorgunk mert semmi megtakarítás nem marad.


Nem érzed ezt gáznak?


Nálunk ugyanez volt a szitu - elváltunk, azóta jobban élek, mert a férjem nem húz le minden sz.rral - én képes vagyok beosztani a pénzt ő nem.

júl. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
jó > hó
júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!