Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bolond a férjem?

Figyelt kérdés

Lányunkat edzésre hordta 6 hónapig, most megmakacsolta magát hogy nem akar járni , az apja meg bekattant . Hogy neki semmi értelme az életének, semmirekellő lesz ez a gyereke is , majd kábítószerezni fog stb, sz@r a házasságunk és csak a gyerekünk tartotta benne a lelket. 7 éves, és én szerintem teljesen elfogadható, ha nem jár edzésre… nekem az is jó ha rajzolgat, vagy bicajozunk, vagy akármi. De az apja bedilizett.

Azt mondja most mit fog mondani a munkatársaknak, ki fogják nevetni hogy feladta a sportot a lányunk, meg ilyenek.

Most akkor csak addig szereti a gyereket ameddig nem mond neki nemet ?

Már utálja azt is mondta.

Mondogatom neki kb 3 éve hogy pszihológushoz menjen, mert kényszer gondolatai vannak, és persze nem megy.

Mondtam neki hogy ha nem szereti akkor legalább ne hordja le minden lusta semmirekellőnek, de ilyenkor nem számit neki semmi.

Azon is kiakadt h azt mondta neki a lányunk hogy jó h este van és már nem kell hallgatnia őt. És nem érti hogy miért mondott ilyet a lányom….

Dolgozom, mindez telefonon történt ma.

Vége a szeretetnek, vége a házasságnak mert a gyerekünk nemet mondott neki és nem lesz így világbajnok, ami a férjem nagy álma, vagy beteges vágya.

3 felnőtt gyereke nem beszél vele, azt mondták megkönnyebbültek a válás után és már nem jártak vele edzésre tovább.

Amúgy meg elválni nem akar, mert annyira betegesen féltékeny hogy nehogy másé legyek, sajnos csak a szája jár…

Mit tennétek? Orvos kellene neki de nem fog menni pszichológushoz.


jún. 28. 21:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
86%

Újabb szuperanya, aki olyantól vállal gyereket, akiről ordít, hogy nem kéne.


Nem akar elválni? Még jó, hogy ez nem kívánság műsor. Beadod a papírt, aztán szépen szétmentek.

Gyereknek is jobb lenne.


Amúgymeg durván kontrollmániás, aki most úgy érzi, kihúzta a gyerek a lába alól a talajt és megy a hiszti.

jún. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

Büszke akart lenni a lányára, neked meg jó, ha tényleg nem lesz belőle semmi, és lebolondozod a férjed.

A férj helyében én húznék el.

jún. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!