Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bolond a férjem?

Figyelt kérdés

Lányunkat edzésre hordta 6 hónapig, most megmakacsolta magát hogy nem akar járni , az apja meg bekattant . Hogy neki semmi értelme az életének, semmirekellő lesz ez a gyereke is , majd kábítószerezni fog stb, sz@r a házasságunk és csak a gyerekünk tartotta benne a lelket. 7 éves, és én szerintem teljesen elfogadható, ha nem jár edzésre… nekem az is jó ha rajzolgat, vagy bicajozunk, vagy akármi. De az apja bedilizett.

Azt mondja most mit fog mondani a munkatársaknak, ki fogják nevetni hogy feladta a sportot a lányunk, meg ilyenek.

Most akkor csak addig szereti a gyereket ameddig nem mond neki nemet ?

Már utálja azt is mondta.

Mondogatom neki kb 3 éve hogy pszihológushoz menjen, mert kényszer gondolatai vannak, és persze nem megy.

Mondtam neki hogy ha nem szereti akkor legalább ne hordja le minden lusta semmirekellőnek, de ilyenkor nem számit neki semmi.

Azon is kiakadt h azt mondta neki a lányunk hogy jó h este van és már nem kell hallgatnia őt. És nem érti hogy miért mondott ilyet a lányom….

Dolgozom, mindez telefonon történt ma.

Vége a szeretetnek, vége a házasságnak mert a gyerekünk nemet mondott neki és nem lesz így világbajnok, ami a férjem nagy álma, vagy beteges vágya.

3 felnőtt gyereke nem beszél vele, azt mondták megkönnyebbültek a válás után és már nem jártak vele edzésre tovább.

Amúgy meg elválni nem akar, mert annyira betegesen féltékeny hogy nehogy másé legyek, sajnos csak a szája jár…

Mit tennétek? Orvos kellene neki de nem fog menni pszichológushoz.


jún. 28. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
"elválni nem akar" - Te szeretnél válni? Megteheted.
jún. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
ANYA vagy, ne hagyd h tönkretegye a lányod a hülye dolgaival. Most van itt az idő h megfogd a baltát és megvédd a lányod. Én nem vagyok az ultimátumok pártján - megvan róla a véleményem. De ennek itt és most helye van.
jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom hogy kerültetek össze? Azelőtt nem láttad hogy ilyen? Én alapból össze se jönnék ilyennel, vagy lelépnék.

Ez egy beteg ember. Nekem a mindennapokban nem küzdeni van kedvem egy olyannal, aki jogosnak érzi a hülyeségeit, és nem akar változni, fejlődni. Olyannal akarok lenni, aki élni akar, és segít élni, könnyíti az életet, és megnevettet. Nem olyan, akinek mindennel gondja van, aki megőrül, ha nem irányít valaki mást, és retteg mások gondolataitól.

jún. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Biztos szereti a gyereket, de csalódott benne, mert nem tett eleget a rögeszmés elvárásainak.

Amúgy ja, nagyon nagy baj van ezzel az emberrel, nem is csodálom, hogy nem beszélnek vele a felnőtt gyerekei. Szerintem nektek se kéne. Keressen orvost, esetleg utána, ha normális(abb) lesz.

jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%

MEgérdemled, őt választottad férjednek, nem egy normális pasit.


Amúgy a gyerekeket kínzás edzésre vinni, ezt meg tudhattátok volna előre.

jún. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Már magában az beszédes,hogy a felnőtt gyerekei elfordultak tőle.

Neked kell eldöntened,hogy maradsz mellette,mert meghunyászkodsz,hisz szerinted ide elég egy pszichológus. (Ez úgy hangzik,mintha próbálnád védeni). VAGY! Elválsz,mert nem engeded neki,hogy a te gyerekedből egy lelki nyomorékot csináljon. Mert az lesz belőle. Bele neveli a megfelelési kényszert,te meg adid alá a lovat ne haragudj.

jún. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Én nem adom alá a lovat!

Hagytam hogy vigye edzésre, mert még lelkes volt a lányom.

Jól érezte magát az edzéseken, én is ott voltam amikor nem dolgoztam aznap.

Kapásból nem utasítok el egy olyan edzést amiről nem tudom hogy tetszik e a lányomnak, esetleg örömét is leli benne.

De eljött az a pont hogy nem akar menni.

Az a baj hogy dicsekszik mindenhol a gyerekünkkel, és a munkatársai, vagy az edzőstársai (orvos,tanár,mérnök) , cukkolják hogy úgyse fog sokáig tartani a gyerek lelkesedése. Igen, ennyi eszük van….

Csak nem tudom, nekem mikor lenne olyan helyzet az életemben, hogy az érdekelne hogy mások mit gondolnak…..

Soha.

Attól tartottam hogy esetleg ha nem lesz kitűnő akkor szintén drámázik majd, mert mivel dicsekedjen a munkahelyén mégis.

Olyanokat is mondott hogy összetört benne valami, csalódott, meg ugye rémeket lát hogy majd kábítószeres lesz a gyerek mert nem élsportoló.

Szerintem ez orvosi eset, rögeszmés.

Meg ugye vannak visszatérő aggodalmai , időről időre.

És olyankor semmivel az égvilágon nem lehet visszakalibrálni az agyát. Jó esetben másnap bocsánatot kér.

jún. 28. 23:30
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Mondd neki, hogy en sosem jartam semmilyen edzesre/sportra, es sosem kabitoszereztem. Nem fugg ossze.



40F incel

tegnapelőtt 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

5 ne beszélj már hülyeségeket!


Kérdező! A gyerek érdekében ott kell hagyni!

tegnapelőtt 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%
Válj el.
tegnapelőtt 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!