Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért szereted a feleseged ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szereted a feleseged ha nincs szex nem házias lusta diszno?

Figyelt kérdés
Itt csak a kérdésre kérem a válaszokat és. Csak olyan írjon aki ennek ellenére is szereti őszintén. Olyan válaszok nem érdekelnek h kényelem gyerek hitel stb mert a kérdés olyanokhoz szól akik még szeretik a hazastarsuk. Kérdem én milyen más tulajdonsaga van a feleségnek ami miatt még mindig szereted?

jún. 27. 16:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Valószínűleg a hormonok az oka mert sok férfi mégakkorr isszerelmes 1 nőbe ha az igénytelen ostoba lusta trehany. Jól mondják a fától nemlatni az erdőt
jún. 27. 20:53
 12/14 anonim ***** válasza:
86%
Még nem feleség, de már 4 éve együtt vagyunk és majdnem az elejétől együtt is élünk. Szex havi 1-2 az utóbbi időben, mondhatni nincs. Emellett lusta természetű is, munka után le a kanapéra, és pihi egész délután. Ezt már a kapcsolatunk legelejétől tudom, hogy ilyen, és hogy rendetlen, nem szereti a rendet, és lusta is hozzá, hogy rendet rakjon. Főzés néha-néha,de akkor az isteni. Én pedig rendmániás vagyok, és igen, néha zavar, hogy ő ilyen, de nem annyira, hogy ne tudjunk együttélni. És akkor még most jön a lényeg: mindezek tulajdonságok mellett kövér, igencsak nagydarab is. Hogy miért szeretem mégis? Mert nem zavar, mikor egy légtérben vagyunk (ami nálam nagy szó), a rendrakáson kivül egy hullámhosszon vagyunk mindenben, közösek a céljaink, mikor mégis van szex, az nagyon jó.
jún. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hogy o az. Az o hangjan az o gondolatait mondja, az o mosolyaval mosolyog, o az, akivel egyutt akartam lenni.
jún. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Lusta disznonak nem mondanam magam, de hazias sem vagyok, bar sokat javultam, jobb vagyok, mint par evvel ezelott. Szex mostanaban azert nincs, mert 7 honapos terhes vagyok, orulok, hogy ki tudok szallni az agybol, meg nem is erzem magam dogos szexistennonek. Es ja, most van egy 10 kg kulonbseg az en javamra, na nem azert mert sokat szedtem fel a varandossagom alatt, hanem mert a ferjem beteg volt, es sokat fogyott, egyebkent kozel egy sulyban szoktunk mozogni.

Hogy megis miert szeret es miert van velem? Mert en vagyok elete szerelme, nagyon sokat nevetunk egyutt, tervezunk, varjuk a kislanyunkat, tamogattuk egymast joban es rosszban is. Minden nap elmondja mennyire szeret, es mennyire gyonyorunek lat, pedig en magamat egyaltalan nem.

Kilepett mar egy rosszul mukodo hazassagbol, ugyhogy nem felek attol, hogy most belesuppedne a szarba, es ezt meg is beszeltuk. Minden tovabbi nelkul elvalunk, ha tobb lesz a szar, mint a jo, es nem tudnank megoldani. De jelenleg ez nem igy van, sokat kommunikalunk egymassal, tudjuk miben kell valtoztatnunk, es amig ez igy van, nem vagyunk hajlandoak megvalni egymastol.

jún. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!