Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kinek kéne engednie?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek kéne engednie?

Figyelt kérdés

A ferjemmel minden evben (mar most 9 eve leszunk egyutt) ugyan oda jarunk nyaralni, egyszer juliusban egy hetet, majd augusztsban 4 napot toltunk a megszokott helyeken. Nagy reszet kiteszi a pihenesunknek a strandolas. 2 eve szuletett a lanyunk pont nyaron, igy akkor nyilvan nem mentunk sehova, tavaly viszont minden ugyan ugy volt mint elotte, csak mar 3man elveztuk. Most mikor megyunk, az első idopontnal 20 hetes terhes leszek, masiknal 24. Mondtam a ferjemnek, hogy en igy nyilvan nem fürödhetek, a meleget sem birom tul jol, nem szeretnek strandolni, raadasul a testem "mutogatni" sem szeretnem. Jelenleg meg csak picit latszik a hasam, de nekem megis a varandos testem tul intim ahoz,hogy en bikinkben maszkaljak. Raadasul tudom,hogy a kislanyom biztos allandoan hiv majd a medenncebe.

Na most a vita azon megy, hogy legalabb egy- egy napot marpedig en vallaljak be, es menjunk a strandra, mert en nem foszthatom meg oket ettol a mókátol. Belementem, vettem is egesz alakos fürdőruhat amiben szornyen erzem magam, es a siras folytogat ha csak belegondolok,hogy nekem azt felkell vennem, azt is tudom, hogy a kislany nem fogja erteni anya miert ul a fa alatt mikozben ő pancsolni akar, apa meg egyedul ezt az egesz napot ugy sem tudja vele vinni, de azt abban a pillanatban elvarna,hogy en ott görnyedjek a gyerekkel a medence közepen a gyerekkel mikozben ő pihen. A kislany nagy pancsolo, de kerdeztem az apjat, hogy miert nem talalunk ki mas programot amit esetleg mindenki elvez.. a gyerek szerintem meglesz a strand nelkul ha biztositunk neki mas élvezetet.. valasz..nekem ezt bekell vallani ennyi.

Kerdem en..külső szemmel en vagyok a hisztis, aki önző, vagy a ferjem ? :)


jún. 26. 23:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Sztem az egy hétből 3 strand napot be lehet vállalni. A maradék 4 meg más a te kedvedért.


18 hetes vagyok, én sem megyek be a vízbe, de majdnem minden délután lemegyek a 2 gyerekkel egyedül a balcsira. (Itt lakunk)


S a 3 évesem megérti hogy baba van a pocakban és anya vigyáz rá ezért csak a szélén lehet, anya meg térdig. Nyilván az 5 évesem is megérti és okosan viselkedik.

jún. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem egy napot menjetek strandra. Nem kell egyberészes fürdőuhában feszengeni, inkább vegyél valami lenge strandruhát. Nem tapad úgy rád és jobban is takarja az alakod és csinosabb is. APuka megy a vízbe a gyerekkkel, te meg olvasgatsz, nézelődsz az árnyékban.
jún. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem kel egy hetet a strandon tölteni...

Ha lementek egy napra akkor sem kell 12 órát ott baxni a rezet...

Menjetek reggel vagy este pár órát.

Fater is el lehet egyedül ha akar még strandolni, te meg érezd jól magad. Csináljatok mást a gyerekkel nemtudom.

tegnapelőtt 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Csináljátok nap közben tartalmasabb programokat, majd délután, kora este menjetek a strandra. Így tudsz pár órát pihenni a parton, és apuka sem fárad el annyira a kislánnyal, mintha egész nap neki kellene fürdeni vele. Eltöltenek a vízben 1-2 órát, akár több napon is, de nem muszáj egész nap a strandon lenni. Menjetek nap közben kirándulni, várost nézni.
tegnapelőtt 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Én sem szeretem, ha valaki rám akar erőltetni valamit.

Ha kedvetlenül mész oda, máris el van cseszve.

tegnapelőtt 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Bocs, de azért ez inkább hiszti, hogy sírva veszed fel a fürdőruhát. Miért is? A terhesség egy teljesen természetes állapot, nincs rajta mit szégyellni vagy takargatni. De ami a legfontosabb: pont lexarja mindenki más a strandon, a kutyát nem fogja érdekelni, hogy te kis pocival hogy nézel ki. Ti se azért mentek, hogy mindenkit lessetek meg leszóljatok, ugye? Hát képzeld, a többi ember is saját magával meg a saját gyerekével (ha van) lesz elfoglalva, senkit se fogtok érdekelni. Nyugodtan vedd fel azt a fürdőruhát, érezd jól magad, és ne tedd tönkre azt a pár nap nyaralást a családnak!

(Három gyerekes anya vagyok, és igen, kis meg nagy pocakkal is voltunk strandon. Egyébként az egybe fürdőruha praktikusabb is. Védi a has elvékonyodott bőrét a naptól és nem csúszkál le a bugyi. A hónaljig húzható kismama bikinik nevetségesen vénasszonyosak, szerintem. Egy egyrészes sokkal csinosabb. De ez csak az én véleményem.)

(UI: az én nőgyógyászom kimondottan ajánlotta az úszást. Amíg a méhszáj zárt!)

tegnapelőtt 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek a gyerekekhez,de ha szépen elmagyarázod neki,hogy anyu a kistesót várja, ilyenkor nem szabad vízbe menni,nem értené meg? Beleállsz max kicsit vele a vízbe pl térdig:)
tegnapelőtt 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

Én vettem volna ilyen kis hálós/csipkés strand felsőt, és magamra kapom. (Ha beírod goole-ba, kiad egy rakat találatot)

Így lehetek bikiniben, de megis takar. Meg le se égsz, amikor a medencében állsz. Megértem, hogy nem akarsz vízbe menni, férjed lehetne egy kicsit több megértéssel feléd. Elég önző embernek tűnik. Majd amikor este felvered, mert ordít a gyerek, hogy tegye tisztába és ripákol, majd mond meg neki, hogy "neked ezt bekell vallani" 😒

tegnapelőtt 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%

apa meg egyedul ezt az egesz napot ugy sem tudja vele vinni, de azt abban a pillanatban elvarna,hogy en ott görnyedjek a gyerekkel a medence közepen a gyerekkel mikozben ő pihen.


Miért is nincs el vele apuka a strandon a vízben, ha te az árnyékban ülsz vagy le se mész velük? 2-3 órát nincs el önállóan a saját gyerekével? Te napi 24 órát leszel egyedül nemsokára kettővel.


Nem apukának kell most pihenni amúgy. Gondolom, ő nem terhes.

tegnapelőtt 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#7

Ha jól értem, akkor két éves a gyerek. Szerintem ebben a korban ezt még nem értik meg.


Kérdező, a férjed viszont felnőtt ember. Neki meg kéne értenie, hogy idén ő futkos a strandon a _saját_ gyereke után. Durvábbat is írok: jövőre is ő fog! Nem te a karon ülő babával!

Az ilyen vajon túlélné, ha te pár hétre kórházba kerülsz? Nem kívánok, sose derüljön ki, félre ne értsd! De azért beszélj vele, hogy mi lenne, ha...

tegnapelőtt 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!