Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A szexmentes házasság tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexmentes házasság tényleg ilyen gyakori?

Figyelt kérdés
Mondjuk nem magyar statisztikát olvastam erről, hanem amerikait, de talán ebből a szempontból nem annyira számít. Ott úgy írják, hogy a házasságok olyan 15-20%-a lehet szexmentes, ami azt jelenti, hogy a felek kevesebb, mint havi egy alkalommal fekszenek le egymással és 7% több, mint egy éve nem. Ez elég sok azért, nem gondoltam volna, hogy ennyire gyakori, a közbeszédben eléggé tabunak számít ez a téma. Mondjuk ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy mással nem szexelnek, de az meg erkölcsileg más megítélés alá esik. Gondolom az anyagiak fontos szempont ilyen esetekben, hogy nem mennek külön.

jún. 23. 18:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ahol nincs szex és együtt maradnak azok igen mind azok miatt az okok miatt amiket leírtál. Hogy mennyi van ilyen? Biztos, hogy sok van.
jún. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Gyerekszületés, fáradtság, gondok, befásulás....veszekedések, pár év és hopp már ugrott is a szex az életetekből....

És lehetsz te egy normális férfi, aki időben hazamegy, szereti a nőt meg a gyermeket, megteszel mindent értük, minden szart mégis a férfi kap a nyakába, és persze szex sincs már....

Az, hogy közben a férfi élete is szépen lassan elszaródik és pokollá vál, az már a legkevésbé sem érdekli a nőt, és ekkor jön a kérdés, hogyan tovább? Maradni? Nyilván megpróbáljátok először helyrehozni, megjavítani. Ami nem nagyon szokott bejönni. Utána? Szerető? Vagy marad marokmarcsa?

Szar dolog ez, és nem tudom mi a jó válasz, vagy mi a jó megoldás, hogyan kell ezt kezelni, és ha már kialakult akkor hogyan kell megoldani.... Nők is írhatnánk amúgy ehhez a témához, mert érdekelne az ő szemszögükből is!

júl. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ki az a Marok Marcsa?
júl. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én 2 évig éltem szexmentes házasságban, a nászutunkon volt az utolsó. Előtte se volt gyakori, nem is tetszett. De terhes voltam màr az esküvőkor. Csak a gyerek miatt maradtam vele 2 évig. Reméltem, hogy jobb lesz, de csak rosszabb lett az egész.

Most màr külön élünk válunk. Találkoztam valakivel, aki visszaadja szépen a nőiességem, és nagyon nagyon jó érzés!

Senki se maradjon szexmentes hàzasságban, ha nem jó neki!

33/N

aug. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!