Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tenyleg igaz az,hogy hazassag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg igaz az,hogy hazassag utan kevesebb a szex?

Figyelt kérdés

40 vagyok, hazas ember. Korabban minden rendben volt. De az utobbi evekben a statisztika folyamatosan csak a lejton halad lefele.

Ez a hazassag miatt van? Vagy az hogy idosodik az ember es kevesbe erdekli? Nincs ideje a munka mellett? Vagy faradt? Mi lehet az oka? Vagy pusztan a hazassag teny okozza,hogy mind a ket fel "biztonsagban" erzi magat? Tul sok kerdes,de tenyleg erdekel. 40 azert nem egy oreg kor.

A nokre gondolok elsosorban,mert gondolom mi fickok azert fickosak vagyunk,foleg reggel :)


jún. 10. 09:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
na azert ez nem teljesen van igy. Vagyon, hmm...jo is lenne ha lenne :)
jún. 10. 13:14
 12/15 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló vagyok.


Szerintem az is a baj, hogy nem megy sehova sem. Be van poshadva a négy fal között. Miért nem viszed el magaddal edzeni??? Én egy időben a férjemmel együtt jártam. Ugyanazt az edzéssort csináltam, mint ő, csak kisebb súllyal. Közben tök jókat dumáltunk. Ez is egy minőségi együtt töltött idő lehet és előfordulhat, hogy mivel kimozdul, mozog, sportol (de úgy igazán amikor van az a sírós izomláz), sokkal jobb lesz a közérzete és a libidója is nőhet. El kell küldeni butikolni, kozmetikushoz, fodrászhoz, kávézni menjen egyet barinővel stb. Én pl (nyugodtan el lehet hordani mindennek) emiatt sem akarok több gyereket szülni. Nem akarok kifacsart tenyészkanca lenni. Bőven elég az egy gyerek, és azzal is istenesen küzdök. Nem könnyű vele és több gyerekkel halmozottan nehéz minden.

jún. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

A kondi jo otlet, elvittem fallabdazni, jatszottunk egyutt. Az jo volt.


Nincs egy baratnoje sem, nem baratkozos,kollegak messze laknak stb , sosem volt baratnozos. vagy aki ismerose van az meg MO-n lakik. Nem bantasbol,de kicsit atlagos lett.

" El kell küldeni butikolni, kozmetikushoz, fodrászhoz, kávézni menjen egyet barinővel stb. "

En sokkakl jobban nyitok az emberek fele vagy ismerkedem uj ismerosokkel,sracokkal,haverokkal. Eljarok pecazni, legpuskaval celbaloni, neha 1-2 sor melo utan.


Koszonom a javaslatokat 3-as.

jún. 10. 13:54
 14/15 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen! Szerintem nagyon sokat segítene rajta, ha nem állandóan otthon ülen.


Vidd magaddal néha ezekre a programokra! Biztos a többieknek is van felesége, barátnője! A fiúkkal te elbaromkodsz, a csajok meg tudnak beszélgetni. És akkor ott a lehetőség, hogy elkezdjen barátkozni, akivel már el tudna menni kávézni. Amúgy nekem is összvissz 2 barátnőm van, akikkel maradt jó is maradt kapcsolatom gyerek után. Nem lett átlagos, hanem egy idegen országban van a családja, barátai nélkül. Nem lehet könnyű, viszont vinni kell magaddal, mert egyértelműen az a baj, hogy be van savanyodva otthon. Ha folyamatosan a gyerek + házimunka lenne az életem, akkor én is becsavarodnék. Pro tipp: én ezért tanulok tovább! 2 éve itthon vagyok, és tavaly a férjem befizetett egy tanfolyamra, mert mondtam neki, hogy ettől a pna vakarástól kivagyok. És máris nem csak a gyerek és a házimunka az életem, hanem ott a suli, tanulás, vizsgák, szakmai gyakorlat. Nem csoda, hogy ki van égve. De olyan is volt az első egy évben, hogy a férjem a kezembe nyomott 40 rugót és mondta, hogy na most üljek be a kocsiba és menjek el vásárolni, mert annyira kivoltam a bezártságtól. Elmentem, vettem ruhákat és mire haza értem, mintha kicseréltek volna. Kellenek az ingerek, nem jó csak otthon ülni.

jún. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nincs köze a házassághoz.

Régen lehet hogy igaz volt mert hamarabb házasodtak az emberek, de manapság inkább több év után szoktak, amire már kicsit amúgy is leül a kezdeti mámor és mézes heteken is túl vannak.

11 éve vagyunk együtt olyan 6 év után kezdett kevesebb lenni, de nem volt baj, annyira volt igény.

Na de a gyerekvállalás, na az befolyásolja.

Terhesség alatt még toltuk rendesen, de azóta hogy megszületett, jó ha havi 1x sikerül. És ennek sok oka van, fáradtság, veszekedések, olyan kevés időnk van saját magunkra, hogy már inkább mást választok ehelyett, meg az alap kiesések ugyanúgy mint korábban pl betegségek, menstruáció stb.

jún. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!