Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tenyleg igaz az,hogy hazassag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg igaz az,hogy hazassag utan kevesebb a szex?

Figyelt kérdés

40 vagyok, hazas ember. Korabban minden rendben volt. De az utobbi evekben a statisztika folyamatosan csak a lejton halad lefele.

Ez a hazassag miatt van? Vagy az hogy idosodik az ember es kevesbe erdekli? Nincs ideje a munka mellett? Vagy faradt? Mi lehet az oka? Vagy pusztan a hazassag teny okozza,hogy mind a ket fel "biztonsagban" erzi magat? Tul sok kerdes,de tenyleg erdekel. 40 azert nem egy oreg kor.

A nokre gondolok elsosorban,mert gondolom mi fickok azert fickosak vagyunk,foleg reggel :)


jún. 10. 09:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Lesz még rosszabb is, amikor egyáltalán nem lesz szex. De sok ilyen párt ismerek.
jún. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem a házassággal lett kevesebb, hanem a gyerek születésével. Mi nagyon aktívak vagyunk, ezért értelemszerűen egy csecsemő mellett ugyanazt a szintet már nem tudjuk hozni, bár még így is mindennapos. Csak már ilyen “gyorsan, mindjárt felébred” hangulatú, nem tudjuk teljesen átadni magunkat a vágyaknak. A vonzalom és vágy ugyanaz egymás iránt, bízom benne hogy ha nagyobbak lesznek a gyerekek, utána végre újra eljön a mi időnk.
jún. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom mi van másoknál, én csak a magam nevében tudok nyilatkozni. A férjem 40 éves én pedig 33. Nem lett kevesebb vág rosszabb (szerintem még jobb is lett) a szexuális életünk házasság, gyerek után. Heti 1-2 alkalom volt nálunk az alap régen is, és ezt tartjuk is. Bár nem 20 éve vagyunk együtt. Nyilván akik 20 éve vannak együtt, azoknál más a helyzet, mint pl nálunk. Mi csak 6 éve vagyunk együtt. Mindig találunk egy kis alkalmat, amikor együtt lehetünk. Este vagy délután mikor alszik a gyerek. Olyankor eszünk, iszunk, szexelünk, borozgatunk, beszékgetünk és csak egymásra figyelünk. Nincs telefon, nincsen Facebook vagy bármi más. Szerintem nem feltétlenül a szex a fontos, hanem az intimitás, az egymásra figyelés. Ha az nincsen meg, akkor kufircolhattok, de nem lesz meg az a plusz érzésed. Szerintem.
jún. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Egyszerűen magunja egymást 2 ember.
jún. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Vannak pasik akik pár hónap vagy év után kifinganak es otthon átmennek impotensbe. De ez nem házasság függő. Hanem idő függvénye.
jún. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Meg persze pasi fuggvénye. De vannak akik bírják egy állando szinten évtizedekig is. Ott kiegyensúlyozott a szex is. Az ilyen tipusok ritkábbak.
jún. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Leclerc ***** válasza:
61%

Pl: A férfiak elfelejtenek udvarolni, miután megvan a nő.

Vagy

Pl: A nőnek nem jó, de eljátsza egy ideig mert kell a kapcsolat.

Vagy olyan is van, hogy a gyerek megöli a libidót a nőben, mire visszajönne, addigra meg már tropa a kapcsolat.

Vagy lehet akármi más, nem magán a házasságon múlik általában.

jún. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mi "csak" 7 éve vagyunk együtt.

Az első 2 évünkben úgy heti 1 nagyon max 2 szex volt.

3.évben szülte, 4.évben házasodtunk, 5.évben ismét szültem. Itt jó ha havi 1-1 szex volt. Főleg mikor terhes voltam és el voltam tiltva, akkor volt fél év kihagyás is.


Az utóbbi 2 évünkben viszont rendszeres lett a heti 3-4 alkalom.


Szóval nálunk csak jobb lett.


Én 35N ő 37F

jún. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs kivel megbeszeljem az ilyen jellegu kerdeseket.

Roviden osszefoglalva.

Osszejottunk 2012 be

2 evvel kesobb kikoltoztunk kulfoldre

a 10 eves evfordulon osszehazasodtunk es hazat vettunk.

A kapcsolatunkban megfigyelheto hogy a szexualis aktivitas minimalisra csokkent.

En mindig kozeledem,hogy legyen egy kis szex. Persze nam allat modon mielott barki jon,

hogy mekkora paraszt vagyok. (Probaltam azt is,hatha az jon be, egy kis valtozatossag,de nem vitt elorebb)

Felesegem uj munkahelyet kapott es sok a hajtas. Otthonrol dolgozik.

En is mas poziban vagyok,de nekem be kell jarnom dolgozni.

Delutan 4 utan tobbnyire mar egyutt vagyunk. Fozunk valamit, nezunk egy filmet, kimegyunk setallni (uj kihivashogy szamoljuk a nmapi lepeseket,hogy ki megy tobbet)

En elmegyek kondiba, 0 otthon a futopadon szokott edzeni,vagy a tv elott valami gyakorlatoakt csinal amit a videoban mondanak.

A hetkozbe kb igy telik el. Az ido vacak ,nem nagyon lehet kimenni. Jo lenne kicsit felmelegiteni az ágyat.

De tobbnyire az van,hogy faradt vagyok,nincs kedvem - a valasz. Probaltam viraggal udvarolni, egy pohar bor vacsi melle.

De az se megoldas ha mindig be kell rugni,hogy legyen valami. Hova vezetne...

Sajnos eleg tanacstalan vagyok. A kikoltozeskor meg friss volt a kapcsolat,mukodott minden.

Aztan valahogy alabb hagyott a "lelkesedes" mondvan zerinte ez nem fontos.

De igen is fontos.. szerintem.


Ha barkinek van epito jellegu velemenye, kritikaja vagy segitokesz hozzaszolasa, ne tartsa magaba.

jún. 10. 12:10
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha már van papír arról, hogy övé a vagyonod fele akkor miért szexelne veled továbbra is? Ne kérdezz már hülyeségeket kérdező, nem a két szép szemedért kefélt veled eddig se...
jún. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!