Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 6 év után szerintetek lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 év után szerintetek lehet templomi esküvő, ha polgári volt?

Figyelt kérdés
2018 aug-ban volt a polgári, és úgy terveztük /fehozódott téma/ hogy ugyanezen a napon szeretnénk egy templomit is. Érdemes, vagy felesleges?

jún. 9. 02:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagytok vallásosak, akkor felesleges.
jún. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de mi az hogy felesleges e? Ezt ti érzitek.
jún. 9. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is felesleges de ha nektek fontos semmi akadálya.
jún. 9. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7%
Bármikor lehet, de minek. A pap le fog nyúlni, mint a szr és még egy náci szertartást is bekapsz, ha rossz paphoz mégy. Nem sok értelme van.
jún. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Miért akarok templomi esküvőt?
jún. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Gyakorlatban lehetőséges, de kérdés ilyenkor már mire lenne jó...
jún. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi is gondolkodunk ilyesmiben, hogy majd a 10. évfordulót ezzel ünnepeljük. Főleg én vagyok vallásos, de a férjem is az.

Szerintem nincs akadálya.

jún. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Semmi akadálya nincsen. A polgári házasságotokat Isten előtt is megkötni sosincs késő és mindig érdemes. Keressétek fel bátran a templombam szolgáló plébános atyát, mondjátok el neki a helyzeteteket, és biztosan segíteni fog az egyházi esküvőben. Időnként előfordul az ilyen, nem ti lesztek az elsők a világtörténelemben, nem kell tartani a dologtól, Isten pedig örül annak, hogy megáldhatja a házasságotokat.
jún. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet. Akár 90 évesen is köthettek egyházi házasságot, ha korábban még nem volt.

Kérdés, hogy miért szeretnétek? Még egy buli, hogy titeket ünnepeljenek vagy a lelki része miatt?

Én ismerős pár úgy 20 évvel a polgári után kötöttek egyházit, de ők ekkor lettek hívők, korábban nem voltak nagyon vallásosak.

jún. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!