Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasok, ha úgy alakulna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok, ha úgy alakulna a jövőben az életetek, hogy valami oknál fogva elváltok a házastársatoktól (nem alkoholizmus, vagy harmadik fél miatt egyik oldalról sem), utána belemennétek új kapcsolatba, házasságba?

Figyelt kérdés

jún. 7. 14:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
25%

Miért ?

Nem akarsz cselédje lenni egy életképtelen f@szjankónak?

Felháborító 🤷🏼‍♀️

jún. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%
De ha ez így van és a legtöbb ember többre tartja a saját nyugalmát, akkor miért van mégis sokszor nyomás a fiatalokon, hogy házasodjanak?
jún. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
55%

En jelenleg ugy vagyok vele, hogy igen. Noha meg csak egy eve vagyok hazas, a regebb ota hazassagban elok tobbet tapasztaltak. De nagyon megneznem, kihez megyek hozza, es szigorubb lennek, jobban kiallnek amellett, amiket kigondoltam. Ertem ezt emberi tulajdonsagokra, szokasokra, viselkedesre.

Gyereket viszont tuti nem szulnek tobbet, szoval olyan part kellene talalnom, aki nagyon biztos abban, hogy o sem akar, vagy mar neki is van, es azert nem akar.

jún. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Pont így váltam el, normálisan. 10 éve is van már.

Most is a negyvenes éveim közepén vagyok, nem a koporsóban…. Nem hiszem, hogy 20-30-40 évig egyedül kellene maradnom.


Alakult is időközben párkapcsolatom, de az is véget ért néhány év után, de ott is normális körülmények között búcsúztunk egymástól.


Igen, ha lenne most a látóteremben valaki, szívesen ismerkednék újra (na nem anyagi vagy hasonló megfontolásból vagy egyéb kényszerből, mert kb OK az életem és jól is érzem magam a bőrömben)- ha lenne valaki, aki valóban hozzátesz az életemhez, akkor szívesen.

A házasságot sem zárom ki, a szexkapcsolatot meg egy idő múlva a tini szintű összejárogatgatós mingliskedést viszont igen :)

Számomra igenis érték a párkapcsolat, a másik közelsége, a közösen megélt dolgok, a közös tervek stb… nekem bőven ismerkedési fázis még az is, ha találkozunk mondjuk heti 2x és akkor program meg szex… kell ez az elején, fontos, izgalmas, de ha ennyiben marad, abban semmi perspektíva nincs számomra, csak valamiféle lustaság és önzés…

jún. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem akarnék valami pótlékot. még egy ilyen társat úgysem találnék. Én megtaláltam életem szerelmét. Bár nem tudom elképzelni hogy valaha véget érhet, ha mégis, akkor csak őrizném az emlékét azoknak a boldog éveknek amiket vele töltöttem.

Nem akarnék semmilyen kapcsolatot. Mással nem tudnék ilyen boldog lenni. Akkor inkább egyedül.

jún. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Romantikus típus vagyok, hiszek a szerelemben.
jún. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
55%

Romantikus vagyok én is.

Engedném hogy valaki udvaroljon.

Mozi , vacsi, strand, stb.

Összeköltözni baromság. Így is pont eleget takarítok, mosok, főzök.

jún. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!