Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ment már valaki férjhez úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ment már valaki férjhez úgy, hogy inkább a főztjével sikerült jobban elcsábítani a párját?

Figyelt kérdés

Mi dominál jobban a férfi-nő kapcsolatokban? Az elkészített étel vagy inkább a szex? Esetleg mindkettő egyformán?


Esetleg más, általam nem említett tényezők?



#párkapcsolatok hosszabb távú megtartásának képessége
2023. febr. 26. 06:46
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Nem teljesen kizárt, hogy később szorosabbra fonódik. Ahol szex is van, én furának tartom azt az elképzelést, hogy "csak barátság" lenne.


Az "extrákkal" az már közelít a párkapcsolathoz. A testi egyesülés miatt "pár". Így értem.


De persze ezt mindenki másképpen értelmezi.

2023. febr. 26. 09:10
 22/29 anonim ***** válasza:
87%
21# akkor csak a szexpartnere vagy, ennyi. Pláne, ha még a felajánlott kaja sem kell neki, meg programok sincsenek. Feleséget nem így keresnek, de ha neked ennyi elég, folytasd.
2023. febr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%

4 és fél pipás, neked bizonyára újdonság, hogy léteznek olyan nők, akik szeretik alárendelni magukat egy kapcsolatban főleg úgy, hogy evvel mutatják ki a szeretetüket....

Nem minden nő akar elroh.dni a gyk-n a férfiak fikázásával...

2023. febr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
60%

#23

Nincsen ebben semmi újdonság senkinek. Vannak ilyen nők, itt a gyakorin is lehet belőlük eleget látni. Ugye előszeretettel picsognak rajta, hogy folyamatosan kinyalják a faszi seggét, az meg egyre bunkóbban viselkedik velük. Sőt meg is csapja, ha úri kedve éppen úgy tartja.

2023. febr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy miért probléma az, hogy harmónia van köztünk? Nincsenek egymás iránt indulataink, mindent meg tudunk beszélni!


Egyetlen percig nem írtam azt, hogy alárendelt lennék! Ha valami nem tetszik, azt szóvá teszem mihamarabb! Azért annyi önbecsülésem nekem is van.


Alkalmazkodunk egymás elvárásaimhoz, ahogy az minden normális kapcsolatban szokás. Még alig pár hónapos ez a dolog, tehát még van idő.


Régen elmúltak azok az idők, amikor nem tudtam egy párkapcsolatot működtetni. Annak az időszaknak már vége van!

2023. febr. 26. 11:50
 26/29 A kérdező kommentje:

Minden kapcsolat másképpen működik, nincs egyforma sablon. Ha egyáltalán nem mutatná ki a ragaszkodását semmilyen formában, azt én is megkérdőjelezném.


De ez egyáltalán nem így van!

2023. febr. 26. 11:52
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Az a férfi, akit kizárólag evvel a két dologgal tudnék megfogni, kuka. Szexkapcsolatra jó, persze, de ennyi.
2023. febr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát, aki képes erre alapozni egy házasságot, az elég felszínes és valószínűleg a házasság is ilyen lesz. Csak gratulálni tudok...
2023. febr. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy jöttek még válaszok. Már gondoltam rá, hogy írok. Pozitív fordulatot kezdenek venni közöttünk az események.


Tegnap két nagyon fontos dolgot mondott nekem telefonba a párom: egyik, hogy még soha egyetlen nővel sem tudott ennyire nyílt és őszinte lenni velem. Világéletében egy nagyon zárkózott ember volt.


Érzékeltem is, hogy nagyon befelé forduló alkat annak ellenére, hogy társaságban egy kicsit "viszi a szót".


Egy másik elejtett mondata furán hangzott: "összetoljuk a bútorokat". Eléggé meglepődtem, ez mintha utalásnak hangzott volna...


Most alakult úgy, hogy krízishelyzet van a testvéreivel kapcsolatban, mert rengeteget telefonáltunk egymásnak és horribilisra nőtt a számlája.


(15-20 ezerrel több a megengedettnél. Korlátozott díjcsomag, elfeledkezett az időről, mikor velem beszélt.)


Én folyamatosan győzködöm, hogy meg tudom oldani ennek a kifizetését. Nem akarja elfogadni, csak ennek töredékét.


Szerintem a próbatételekben fog igazán meglátszani, hogy tényleg működik-e a jóban-rosszban.


Ezért írtam, hogy idő és életeseményekre adott reakciók függvénye is egy kapcsolat működőképessége.

2023. febr. 27. 08:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!