Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ment már valaki férjhez úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ment már valaki férjhez úgy, hogy inkább a főztjével sikerült jobban elcsábítani a párját?

Figyelt kérdés

Mi dominál jobban a férfi-nő kapcsolatokban? Az elkészített étel vagy inkább a szex? Esetleg mindkettő egyformán?


Esetleg más, általam nem említett tényezők?



#párkapcsolatok hosszabb távú megtartásának képessége
2023. febr. 26. 06:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%

Férfija válogatja.

Momentán nála a jó szex, nagyobb hangsújt élvez, mert amiket szeretek kajálni, mind egytől egyig elkészítem magam is, sőt, ha éppen olyan lesz az ebéd, inkább konkréttan én készítem. Viszont a szexel, amit a párom művel, maximálisan meg vagyok elégedve. Benne van majdhogy nem minden eddigi partner által nyújtott pozitívum.

Röviden, inkább jó legyen az ágyban, mint a konyhában. Ha étterembe megyek az nem megcsalás, ha más nőhöz, mert otthon nem jó, az viszont az.

2023. febr. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
1-es: ez inkább párkapcsolat, ha jól értem? Nem házasság?
2023. febr. 26. 07:22
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szex meg a kaja miatt nem fogok feleségül venni valakit. Hasonló értékrend, távlati célok, empátia, intelligencia, humor, bizalom, sok közös téma, tartalmas programok, jó problémamegoldó készség. A feleségem nemcsak a szerelmem, hanem a társam, a legjobb barátom is egyben. Nyilván fontos a szex is, de ez amúgy is közösen alakul. A kaja az meg teljesen irreleváns, én is el tudok készíteni egy ebédet, lehet rendelni, meg tanulható dolog. A párkapcsolat és a házasság nem arról szól, hogy valaki elémtol egy tányér levest, meg van rajta punci. A jó szex is attól lesz eleve jó, hogy vonzódunk egymáshoz.
2023. febr. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
3-as. jó ezt így egészében összefoglalva olvasni. Köszönöm szépen a választ! :)
2023. febr. 26. 07:42
 5/29 anonim ***** válasza:
95%
Akinek a kaja vagy a farka prioritás azzal minőségi kapcsolatra nagyon nem számítanék.
2023. febr. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%
Az étel max a lusta porkolt zabalokat.. aki tud fozni azt nem hatja meg a no .
2023. febr. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
5-ös: igen, kb. én is így gondolom!
2023. febr. 26. 07:46
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, nagyon gáz ez a kérdés. Annyira tartod magad, hogy te max. főztöd vagy a tested miatt kellhetsz valakinek? Egy férfi sem emiatt fog elvenni.
2023. febr. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

#2

Mi soha nem is szeretnénk összeházasodni. viszont 14 éve együtt vagyunk. Tehát alapjába véve felére mai viszonylatba minimum két házassággal.😁😁😁

2023. febr. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nem, persze, hogy nem így gondolom, kedves 8-as válaszoló. Most már szélesebb a látóköröm, mint anno fiatalon.
2023. febr. 26. 07:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!