Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez lehetséges? Mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehetséges? Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

15 éve vagyunk házasok.

Többszöri beszélgetés után,semmi eredmény és válasz,hogy miért nincs szex köztünk, lassan 11 hónapja van ez a jelenség. Sok hetek után újra felhoztam a témát.

Annyit közölt,hogy nyugodtan keresek férfit,szükségleteim kielégitésére.

Nem térek magamhoz,hogy tudta teljes nyugalommal mondani ezt.

Teljesen összevagyok zavarodva.

Volt,van valakinek ilyen hasonló története?


2023. jan. 22. 18:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Vannak azért kivételek. Nálunk a párom ffi pl kevesebbszer kívánja a szexet mint én...már elfogadtam, nincs gond. Azzal én sem értek egyet ha a nő nem akar szexelni a házasságban akkor a ffi fogadja el és pont....ez abnormális.
2023. jan. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

7-es, ez tényleg utolsó egy genyó dolog. Nem is tudom, hogyan lehetne ebben segíteni a sógornak.


Utolsó szemét szar dolog volt a nőtől úgy összeházasodni a férfivel, hogy tudta, hogy nem az igazi a szex, de majd gyerek azért kell, sógor meg gondolom ilyen férj-apa alapanyag volt, szóval hadd menjen, majd lesz valami.


Így kib*szni egy emberrel...

Vallás ide, vallás oda, miért maradna vele, ha pont az Isten színe előtt tett fogadalmát már akkor nem gondolta komolyan a nő, amikor kimondta a szavait?

2023. jan. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ma már teljesen általános dolog hogy a házasságok zömében nincs, vagy pedig szar a szex. Úton-útfélen szexért kolduló pasikba, férjekbe botlani minden felületen.


Korszakos probléma, szerintem ezt a trend csak erősödni fog.


Kérdező! Ha nő vagy, naponta minimum 10 pasi közül válogathatsz. Én férfi vagyok, marad a házasságon belüli vegetálás, férfiaknak esélytelen szexhez jutni, hacsak vmi csoda folytán nem válassza ki őket egy szexre kiéhezett nő!


Bár erre pici az esély, mert akkora a túlkínálat, hogy egy mai nő bármilyen paraméter kombinációját megtalálja és megkapja. Bármelyik nő pillanatok alatt a zsánerével dughat. Átlag férfi kuka.

2023. jan. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mi ez a baromság hogy ha nő vagy sorbanallas van? Hát nincs. Messze több nő nincs kielegitve mint ahány pasi.
2023. jan. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
61%
14. LOL! Én szinte nem is ismerek férfit, akinek jó lenne a szexuális élete. Igaz 40 feletti férfiakról beszélünk. Ha egy nőnek szar a szex otthon, az meg is érdemli. Unalmas már ez a bénák a férjek duma. Az van, hogy a világ tele van fapinákkal, akik még egy masztival sem tudnak maguknak orgazmust okozni, de azért elvárják a jó szexet. Vicc kategória! A nők már nem tudják mennyi elvárást támasszanak a férjükkel szemben, jajj legyen figyelmes, gyengéd, törődő, remek apa, remek férj, jó szerető, legyen sportos, legyen házias, keressen jól, a megjelenése legyen lenyűgöző, legyen az ágyban 8 danos szex mester stb. Oké, és ti nők mit is adtok cserébe? Ja, hogy szétteszitek a lábatok, és unottan várjátok a végét. Fura hogy az a szar férjetek meg milyen jól teljesít a szeretőjénél. Nagyon fura.
2023. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Mi 40plusz évesek vagyunk. Minden fajta válasz csak az életet igazolja,ki hogy tapasztalta.

Órákat lehetne beszélni és oldalakat írni ebben a témában,nő férfi kapcsolatról.

Köszönöm a válaszokat!

2023. jan. 25. 18:00
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
16. Pontosan így van! Valószínűleg neked sem lesz már soha jó szexben részed. Miért? Mert akkor nem vártál volna vele eddig. Nyugi, nekem sem lesz már jó szexben részem. Ilyen ember típusok vagyunk. Van aki két alkalom után lelép, válik. Mi nem. Mi itt fogunk szenvedni még élünk.
2023. jan. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
16# mi a gond? Ffi vagy nő vagy?
2023. jan. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
18. A gond a szokásos: szexuálisan, két nem kompatibilis ember egy házasságban. Ha elolvasnád a kérdést, akkor kiderült volna hogy nő. Szóval hajrá, itt egy kielégítetlen feleség, ingyen szex lehetőség! Fűzd be, mondj két szép szót neki, hátha! Mit veszíthetsz?
2023. jan. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!