Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi az, amit leginkább szeretsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, amit leginkább szeretsz a férjedben? Elsősorban olyanoktól kérdezem, akik már több mint tíz éve házasok.

Figyelt kérdés

2022. nov. 20. 19:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%

Cukik vagytok lányok:)


Szerintem a sok pozitív vélemény inkább titeket minősít nem a pasitokat és jó értelemben!

Szerencsések, hogy ilyen a párjuk!

Én egy szemét, megbízhatatlan ember vagyok a feleségem szemében.. az a szerencse, h rajta kívül mindenki más megbízhatónak és korrekt, jó embernek tart. Valahol van valami ellentmondás…..Nem azonos a szeretet nyelvünk.., Dolgozom, nem iszom, nem dohányzom, én főzök, én takarítok, vigyázok a gyerekekre ha tornázni megy heti3* utána nutellázik, csokikázik és semmi nem jó neki. Persze a vacsora hizlal amit én főzök… 2 nap alatt pusztított el 1 nagy nutellát.. ilyenkor szemét vagyok..,Váláson gondolkozom egy ideje..

2022. nov. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Utolsò, sajnálom. Nincs rá esély hogy valahogy megbeszéljétek vagy esetleg lassan összehozzatok egy arany középutat?

Nekem ez a fura az alapján amit leírtál, hogy sok az ellentét az egészben...

2022. nov. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
61%
11. Nálunk is hasonló a szitu. Egy ügyeletes csicskás vagyok, az összes női ismerősöm irigykedik a feleségemre mennyire sok segítséget kap részemről, ő meg természetesnek vesz mindent. Azaz egy jó szót sem képes mondani, mindenért kötözködik, kiabál és hálátlan. Nem kevés pénzt adok haza, majd amikor mondtam neki hogy kellene két három alsógatya, azt mondta hogy keressem meg rá a pénzt, a közös pénz ől erre nincs. Konkrétan bármi kell nekem, arra maszekból megkeresett pénzemből kell magamnak megvenni! Ez csak egy példa a sok közül. Vagy főzzek magamra, mert ő csak magára és a gyerekre főz. Reggelit csinál, nekem még tányért sem vesz elő, majd közli hogy a két zsömle az övék. Menjek át a boltba és vegyek magamnak. Persze ő tegnap nem gondolt rám. Én meg csináljak mindent.
2022. nov. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%
13. A te hibád, hogy egy ilyen nőt vettél el, főleg , hogy még mindig vele vagy.
2022. nov. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

13/14 anonim:


Ne haragudj meg de én már úgy ott hagytam volna mint a ....


34/F

2022. nov. 27. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Kedves 11-es és 13-as! Családterapeuta nagyon sokat segíthet, akkor is, ha a nehezebb stílusú fél a közelébe se akar menni. Lehetnek olyan meglátásai, gondolatai, amik teljesen más szemszögből mutatják be a kapcsolatot. Nekem olyan férjem van, aki nagyon sokmindent megtesz értünk, de valószínűleg asperger szindrómás (autizmus), ami egyáltalán nem tűnt fel az esküvő előtt. Akkor értettem meg sokmindent, amikor olvastam erről, és kb mintha a férjemről írták volna. Nem azért nem vettem észre, mert ennyire vaksi lettem volna, hanem mert nem annyira feltűnő, és a gyerekkorunkban nem nagyon foglalkoztak ilyennel. (Egyébkent nem éltünk együtt előtte, amit nem bánok, sőt!) Nincsenek nagyon furcsa dolgai, csak jellemzőek, amik sokszor irtózatosan idegesítőek, vagy épp bántóak. A szülei is csak sejtették az autizmust, ők tőlem függetlenül jutottak ugyanerre, ezt nem régóta tudom, nagyon jóban vagyok velük, olyanok, mintha a szüleim lennének.) Ijesztően okos, amit szeret azt pillanatok alatt megtanul. Ezen kívül megtanulta, hogy mik az igényeim, így elég jól tud a hazasságunk működni.

Egy nagyon értékes ember, tudom, hogy fontosak vagyunk a számára, de ezt nem igazán tudja jól kifejezni.

Nem szégyen segítséget kérni. Én se nagyon tudtam a férjemet már értékelni, nemrég már kb egy jó szavunk se volt egymáshoz, nekünk se igazán azonos a szeretetnyelvünk. Apróságnak tűnő dolog, de nagyon fontos.

Nem díjazta, hogy elmegyek egy családterapeutához, ő nem jött és azóta se jár velem, de már örül neki, mert más szemszögből látom a házasságunkat, jobban értékelem, nyugodtabbak vagyunk mi is, és a gyerekek is. Kb nekem kellett változtatnom a hozzáállasomon, azóta többet segít itthon, nem érzem magamat kizsigerelve a munka-gyerek-háztartás trióban.

Meg persze amióta én sem csak kritizálni tudom, azóta ő is kedvesebb velem.

(Tegnap volt a 10. házassági évfordulónk. :-) )

Egyébként amit nagyon szeretek benne, hogy gondoskodó.

2022. dec. 1. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!