Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, ha a férjem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a férjem nem akar velem beszélni?

Figyelt kérdés
Nem válaszol a kérdéseimre, elzárkózik minden kommunikációtól, egész nap elvonul és nem szól hozzám.

2022. okt. 31. 19:46
 1/8 Hans Pötterman ***** válasza:
88%
Passzív agresszió,ez a legrosszabb amit valaki tehet egy kapcsolatban. Beszélgess más férfival inkább...de viccen kívül. Az ilyen emberektől ordítva kell menekülni.
2022. okt. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Nekunk a kapcsolat végén csinálta ezeket velem. Tenyleg menni kell ilyen mellől.
2022. okt. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Mi a probléma oka? Mindig is rosszul voltam ettől a típustòl, akik probléma esetén azzal büntetnek, hogy teljesen elzárkòznak és nem beszélnek. Szánalmas.... Átéltem én is, azòta kuka lett az illető, most aztán hallgathat jò nagyokat
2022. okt. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Elvàlni az ilyen buta, bunkó embertől...
2022. okt. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Haha. Ezt velem egyszer játszotta el. 3 napig nem szólt hozzám, aztán mikor dughatnékja volt, én következtem, 2 hétig nem válaszoltam semmire, nem foglalkoztam vele, nem főztem/mostam rá. Ennek kb 6 éve, többször nem is próbálkozott ilyennel. Képes megbeszélni a problémákat.
2022. okt. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Ha majd szóban akar állni veled csináld ugyan ezt vele, csak te duplán számold neki a napokat.

Néha meg kell mutatni az embernek a tükörképét.

Amik eddig számára alapnak számítottak azt hagyd rá, pl kaja, mosás stb..

2022. okt. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De mi váltotta ki ezt nála? Ilyen ok nélkül nincs.



"Amik eddig számára alapnak számítottak azt hagyd rá, pl kaja, mosás stb." Ja csak normális felnőtt férfi ezeket megcsinálja, és ilyennel nem lehet "bűntetni".

2022. nov. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen még a kapcsolatunk elején, borzalmas volt, teljesen kikészültem. De megtudtuk beszélni végül.
2022. nov. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!