Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Volt olyan barátnőd aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan barátnőd aki rament a ferjedre?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnom nagyon gyanúsan bámulja a férjem, ha egy társaságban vagyunk. Szokott is sokat érdeklődni felőle... Már mások is jelezték, hogy nekik is feltunt. Volt valaki hasonló helyzetben? Amúgy párkapcsolatban van ő is.
2022. okt. 31. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Na, látom, neked is sokat jár a fogaskerék. Nem kell túlagyalni mindent, bolhából elefántot csinálni, az ilyenekkel csak magadnak generálod a bajt. Lehet, hogy le se tojja a férjed, csak puszta kedvességből, emberileg érdeklődik felőle. De tegyük föl, hogy a te férjed egy akkora kan, hogy majd lecsusszan tőle a bugyija annak a nőnek, akkor is mi van? Mitől félsz? Tán nem bízol a férjedben? Nem bízol a kapcsolatotokban? Esetleg magadban nem bízol, hogy elég jó lennél neki?
2022. okt. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha masnak is feltunt, akkor utana kell jarni.
2022. okt. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Dehogynem. A férjemnek is mondtam már, mondta, hogy észrevette ő is, és az én döntésem, hogy őt mennyire tartom a barátnőmnek.
2022. okt. 31. 17:02
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

Igen 2 bnom is van akik nemhogy ránéznek, de minden pasimmal kikezdenek tinikorunk óta, espedig van komoly barátjuk/azota már férjük is. Csak szórakozás egotuning nekik hogy az én párjaimat bármikor elszedhetnék.


Újabban nem mutatok be nekik senkit, es erre nyomozzák a facen meg mindenhol mint vmi keselyűk.


És azota ignoráltam őket.


És ebben nem is ez a szomorú, hogy ilyenek a nők, vagy a barátnők.

A szomorú az, hogy 10 ből 9 pasi beveszi azt hogy kellenének a bnőimnek es 10 bol 9 nem oltja le őket. Csak 10 ből 1.


Szóval a gáz ott van hogy be se lehet nekik senkit mutatni mert 99% az esélye hogy az aktuális párom nem küldi el őket a gúzsba.

Hogy alig van olyan férfi aki kiállna a bnője mellett, ha rányomul valami "r.banc."és elhatja a rányomulót.

Hanem az van hogy külön lapra kell tenni a csajokat, meg az aktuális barátomat.


Egyik volt barátom* állandoan sérelmezte is hogy miért nem mutatom én be őt a bnőimnek? Mondtam mert meghúznád ha tehetnéd azokat is. Azért.

(És van is okom ezt kijelenteni rola)

2022. okt. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt, de neki volt olyan barátja, aki rámrepült.
2022. okt. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

#4 embert barátjáról ;) minek vannak ilyen r1banc barátnőid? Vagyis...miért nevezed őket még a barátnőidnek? Az első után dobtam volna őket az aktuális manuszommal együtt.


A kérdésre: én olyat tudtam, ahol a férj mászott rá a feleség több barátnőjére is. Még a babalátogatón is nyomult. Az egyik csajjal le is feküdt, a másik barátnővel meg ment a szexting

2022. nov. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Addig volna a barátnőm, amíg ezt megtapasztalnám.
2022. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt. Azóta nem a barátnőm.
2022. nov. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!